Forum: Usługi dla franczyzodawców - rozliczanie, inwentaryzacje - usługi dla biznesu 66

krolkaro 11.03.2015 *.sadus-16.core.ynet.pl

1

Drodzy franczyzdawcy! Będąc młodym i energicznym, a zarazem myślącym, solidnym, sumiennym i skrupulatnym mężczyzną poszukuję zajęcia, podczas wykonywania którego nie będę przykuty do biurka. Posiadam wykształcenie ekonomiczne z dobrej uczelni. Z przyjemnością zajmę się kontrolą, audytem, inwentaryzacją, rozliczaniem Twoich placówek, oddziałów, punktów w CAŁEJ POLSCE. Jestem również kompetentny do prowadzenia szkoleń produktowych. Chętnie zajmę się również prostą obsługą informatyczną/serwisową tychże oddziałów. W przypadku ofert noszących znamiona permanentności możliwa współpraca w oparciu o działalność. Jestem bardziej niż bardzo zmotywowany, merytorycznie przygotowany i gotowy do NATYCHMIASTOWEGO rozpoczęcia pracy. Posiadam również sprzęty biurowe, takie jak skaner, fax, drukarka, laptop, tablet, smartphone, aparat (lustrzanka oraz kompakt). Mam do dyspozycji także samochód osobowy, jak również sporą powierzchnię magazynową. Mogę również konfekcjonować i dystrybuować materiały i produkty. Doskonale znam topografię województw: mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego oraz pomorskiego. Poważnie zdecydowanych i mających sprecyzowane propozycje zapraszam do kontaktu e-mail!

jola1998 27.01.2018 *.user-94-254-155-5.play-internet.pl

38

Moim zdaniem ciekawa prozpozycję daje także spółka http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow z Poznania. Ich system elektronicznego obiegu dokumentów łączy w sobie wiele funkcji, od zwiększenia kontroli, po usprawnienie produkcji czy efektywniejsze wykorzystanie czasu pracy. Jest to ciekawa alternatywa dla firm zewnętrznych, które miałyby nami zdalnie zarządzać.

jola1998 27.01.2018 *.user-94-254-155-5.play-internet.pl

38

Interesuje mnie właśnie ten temat. Wraz z rosnącą liczbą klientów, chciałabym otworzyć nowy dział jak i usprawić już te istniejące. Myślałam, by zlecić to spółce http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow . W wyniku analizy okazało się jednak, że wynik finansowy jest dużo niższy od spodziewanego i potrzebowałabym małego dofinansowania. Jak sądzicie, dostałabym takowe na takie działania?

sheeraz 27.01.2018 *.127.251.201.42-static-fiberlink.net.pk

41

Thanks for sharing this information. I really like your blog post very much. You have really shared a informative and interesting blog post . Denver Limo

sheeraz 28.01.2018 *.45.116.232.41

41

Your work is very good and I appreciate you and hopping for some more informative posts Denver Party Bus Rentals

sheeraz 28.01.2018 *.45.116.232.41

41

very interesting post.this is my first time visit here.i found so many interesting stuff in your blog especially its discussion..thanks for the post! Huntington Beach Seo

rejtan 11.02.2018 *.088156027208.olsztyn.vectranet.pl

6

Niedawno otworzyłem biznes, w którym operujemy bardzo dużą ilością danych osobistych naszych klientów. Zastanawiam się w jaki sposób zapewnić im bezpieczeństwo, zwłaszcza w świetle najbliższych zmian ustawowych. Czy myślicie, że wsparcie zewnętrznych specjalistów w tym zakresie, firm typu http://itls.pl/ to dobry kierunek?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.