Forum: Usługi dla franczyzodawców - rozliczanie, inwentaryzacje - usługi dla biznesu 62

krolkaro 11.03.2015 *.sadus-16.core.ynet.pl

1

Drodzy franczyzdawcy! Będąc młodym i energicznym, a zarazem myślącym, solidnym, sumiennym i skrupulatnym mężczyzną poszukuję zajęcia, podczas wykonywania którego nie będę przykuty do biurka. Posiadam wykształcenie ekonomiczne z dobrej uczelni. Z przyjemnością zajmę się kontrolą, audytem, inwentaryzacją, rozliczaniem Twoich placówek, oddziałów, punktów w CAŁEJ POLSCE. Jestem również kompetentny do prowadzenia szkoleń produktowych. Chętnie zajmę się również prostą obsługą informatyczną/serwisową tychże oddziałów. W przypadku ofert noszących znamiona permanentności możliwa współpraca w oparciu o działalność. Jestem bardziej niż bardzo zmotywowany, merytorycznie przygotowany i gotowy do NATYCHMIASTOWEGO rozpoczęcia pracy. Posiadam również sprzęty biurowe, takie jak skaner, fax, drukarka, laptop, tablet, smartphone, aparat (lustrzanka oraz kompakt). Mam do dyspozycji także samochód osobowy, jak również sporą powierzchnię magazynową. Mogę również konfekcjonować i dystrybuować materiały i produkty. Doskonale znam topografię województw: mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego oraz pomorskiego. Poważnie zdecydowanych i mających sprecyzowane propozycje zapraszam do kontaktu e-mail!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.