Forum: Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

22.09.2016
wypowiedzi: 9
*.181.pxs.pl

Ja wszystkie artykułu reklamowe zamawiam w sklepie Opengift - za każdym razem nadruk jest estetyczny i trwały, szczególnie ważne jest to w przypadku odzieży (nie rozwala się w w pierwszym praniu jak wiele innych). Ceny umiarkowane, a czas obsługi - szybki. 

06.10.2016
wypowiedzi: 34
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo dużo akcesoriów wystawienniczych wykonuje firma RETIO. Przygotowują ścianki reklamowe, rollupy, flagi reklamowe, windery, stojaki i wiele wiele innych. Jest to świetny sposób na zareklamowanie swojej firmy na wszelkich targach i podobnych wydarzeniach.

15.11.2016
wypowiedzi: 9
*.icpnet.pl

Ja bardzo często jeżdżę na wystawy międzynarodowe, targi i takie tam. Bez reklamy wizualnej nie ma sensu jeździć.

17.11.2016
wypowiedzi: 2
*.internetdsl.tpnet.pl

Zdecydowanie w internecie znajdziesz najkorzystniesze oferty wydruku bannerów, ja szukam przez sewisy typu Allegro, często są jakieś promocje.

19.12.2016
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wystarczy, że rozejrzysz się za drukarnią najlepiej wieloformatową w Twojej okolicy i powinna bez problemów Ci to wykonać. Plusem takiego rozwiązania jest to, że możesz się umówić z gościem i robić to na swoich oczach, korygując wszelkie poprawki.

23.12.2016
wypowiedzi: 3
*.play-internet.pl

Najtańszą ofertę znajdziesz na targach. Najbliższe będą 15 lutego - Remadays w Warszawie. Słyszałem, że zorganizowali kilka konkursów, np. na największą innowację w branży albo na najlepszy gadżet, więc pewnie będzie spore zainteresowanie ze strony firm. 

24.01.2017
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Najlepsze banery reklamowe zamówisz w drukarni internetowej https://diamond-druk.pl. W swojej ofercie posiadają banery jednostronne, dwustronne oraz banery odblaskowe. Sam zamawiałem odblaskowy, bo w tamtym czasie nikt podobnych nie oferował. Naprawdę szczerze mogę polecić jakość. Zawsze wcześniej korzystałem z usług lokalnych drukarni, ale to co otrzymałem od nich naprawdę skłoniło mnie do przeniesienia się w internet. Wysoka jakość, szybka dostawa, ledwo co zamówiłem to chyba za 2 dni miałem kuriera w biurze, normalnie czekałem i czekałem, a do tego darmowa dostawa, która również mnie zdziwiła bo każdy ma jakieś dodatkowe koszty, u nich tego nie ma. Naprawdę solidna firma. Polecam.

02.02.2017
wypowiedzi: 15
*.106.159.97

Ja jako formę promocji proponuję ogrzewacze do rąk z logo firmy. Bardzo fajny i nietypowy pomysł;) Ktoś już może próbował z takieh formy promocji?

07.02.2017
wypowiedź: 1
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na pewno polecam kasetony reklamowe ;)) myślałeś o nich?? poczytaj sobie http://www.kasetony.yoobee.pl/kasetony-aluminiowe/ksztalty-nietypowe a co do jakości polecam ;))

13.02.2017
wypowiedzi: 2
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

banery najlepiej wydurkować w https://www.lapisart.pl

14.02.2017
wypowiedzi: 19
*.centertel.pl

Banery reklamowe i inne materiały z nadrukami można tanio i jednoczęsnię solidnie zamówić w firmie Krakowa Studio Siedem GRZEGORZ ŻÓŁTOWSKI

 

31.03.2017
wypowiedzi: 25
*.10.74.184

Ta drukarnia etykiet samoprzyleponych jest dobra. Sprawdź icjh ofertę. http://unilogo-drukarnia.pl/co-robimy/etykiety/

04.04.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.chello.pl

Wiem, że ta firma ma w ofercie sporo różnych form reklamy http://www.kreatorreklamy.com.pl/?id=13 . Wszystko zależy od rodzaju prowadzonej działalności, od tego, czy jest to działalność tylko w internecie, czy ma też swoją siedzibę, która wymaga odpowiedniego "oznakowania" itd. Jeśli ktoś często pojawia się na konferencjach, targach, wystawach, to na pewno warto pomyśleć o rollup'ach. 

06.04.2017
wypowiedź: 1
*.trustnet.pl

Jeśli zależy wam przedewszystkim na najwyższej jakości to polecam drukarnę internetową Viperprint i pod tym względem zawsze byli bezkonkurencyjni. Zwłaszcza jeśli chodzi o druk kart plastikowych. A wiem co mówię, bo drukowałem w różnych drukarniach.

05.05.2017
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Banery, billboardy i kasetony we Wrocławiu http://www.vizer.pl/oferta/kasetony-swietlne/ możesz zamówić u agencji reklamowej Vizer. Mają bardzo ciekawe realizacje, ich siedziba znajduje się we Wrocławiu. Ja już kilka razy korzystałem z ich usług, podobnie jak moi znajomi. Każdy chwali ich projekty, jak i współpracę z nimi. 

10.05.2017
wypowiedzi: 21
*.229.41.188

Chcąc zdobywać klinetów nie można podchodzić do tematu, że w reklame inwestujemy jak najmniej. To się zupełnie mija z celem. Moim zdaniem można spokojnie pokombinować i wybrać coś ciekawego bardzo interesująca oferta - http://www.kreatorreklamy.com.pl/?id=13 z tym, że musicie wiedzieć konkretnie co chcecie osiągnąć.

11.05.2017
wypowiedzi: 7
*.zapnet-isp.net

W lokalnej firmie, przez internet mogą być niedopowiedzenia.

11.05.2017
wypowiedzi: 19
*.play-internet.pl

Zobacz tu - http://www.studiosiedem.com.pl - tanie i wysokiej jakości nadruki reklamowe

18.05.2017
wypowiedzi: 41
*.dynamic.chello.pl

Najlepiej przez Internet. Tam najtaniej.

30.05.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślę że każda drukarnia cyfrowa bez problemu to ogarnie. Jest ich teraz tak dużo że będą zabijać się o kolejnego klienta. Wystarczy gotowy projekt żeby w przeciągu kilku godzin zaczęli drukowanie. Ogranicza Cię jedynie zasobnosć portfela i wyobraźnia podczas tworzenia projektu :) 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.