Forum: Współpraca z Carrefour Polska - jakie opinie?

11.05.2015
wypowiedzi: 2
*.agg3.rtd.rsl-rtd.eircom.net

Witam. Jestem zainteresowany podjęciem współpracy z Carrefour Polska, Chciałbym poznac opinie innych którzy prowadza sklepy pod francuskim szyldem.Bede wdzięczny za info.

Pozdr

17.10.2015
wypowiedzi: 2
*.228.251.53

Dzień dobry, pytał Pan w Maju, więc nie wiem czy aktualne. Mogę udzielić kilka informacji.  Obecnie jestem we franczyzie Carrefour  Express. 

20.10.2015
wypowiedzi: 2
*.83.243.47

Witam. Dziekuje za odpowiedz. Nadal jestem zainteresowany wspolpraca z Carrefour wiec bylbym wdzieczny za info. 

Greg

20.10.2015
wypowiedzi: 102
*.gvt.pl

Witam,

jak dla mnie zbyt twarda franczyza, szczególnie jeśli chodzi o warunki wejścia dla sklepu nowo otweranego. Nie wiem jak jest z działającym sklepem który chce do nich przystąpić.

Każda sieć spożywcza ma swoje plusy i minusy, ale w moim przekonaniu Carrefpur i Deikatesy Centrum mają więcej minusów niż pozostałe sieci z którymi miałem szansę rozmawiać.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.