Forum: Inwestycja w srebro - czy warto?

07.11.2016
wypowiedzi: 11
*.adsl.inetia.pl

Kruszce to zawsze pewny zysk.

20.11.2016
wypowiedzi: 34
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak jak sporo osób już tu pisało, jeżeli masz gotówkę na inwestycję, to lepszym wyborem są nieruchomości. Mieszkania na wynajem są zawsze dobrym rozwiązaniem, gdyż gotówka systematycznie co miesiąc będzie Ci napływać. W jakieś nagłej sytuacji, możesz też nieruchomość sprzedać, więc praktycznie nie ma w tym ryzyka. Może warto też zainteresować się mieszkaniami z licytacji komorniczych, bo właśnie niedawno o tym czytałam http://www.jakkupicnalicytacji.pl/ i wygląda na to, że jeżeli będziemy wiedzieli jak do takiej licytacji podejść, to jesteśmy wstanie dużo zaoszczędzić nabywając tego typu nieruchomość.

28.11.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Widzę, że to [url=http://oinwestycjach.pl/]inwestowanie w srebro[/url]  jest umiarkowanie dochodowe. Dużo było nadziei na jego wzrost, ale ostatnio to srebro radzi tak sobie.

05.12.2016
wypowiedzi: 29
*.dynamic.mm.pl

Jest to dobra inwestycja moim zdaniem. Po pierwsze jest bezpieczna ponieważ srebro jest o wiele bardziej pewnym surowcem niż nasza złotówka. Po drugie odnotowuje sie w ostatnim czasie dosyć znaczne wzrosty cen srebra. Wadą jest to,że srebro jest opodatkowane ponieważ traktuje się to jako surowiec. Złoto z kolei jest materiałem inwestycyjnym , tak więc nie jest opodatkowane.

Najbardziej opłaca się po prostu zajrzeć sobie do mennicy:

http://www.coinart.pl/

W której można kupić sztabki jak i złote oraz srebrne monety. 

23.01.2017
wypowiedzi: 28
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja uważam, że inwestycja w numizmaty, jest świetnym pomysłem. Sama mam zamiar kolekcjonować srebrne monety. Może nie da to natychmiastowego zysku, ale zamiast wydawać pieniądze na głupoty warto systematycznie kupować monety.  Nie odczuje się tak bardzo wydatku a kolekcja będzie rosła i z czasem nabierała wartości. Oglądałam monety na stronie https://www.skarbnicanarodowa.pl/ . Myślę, że to dobry sposób na oszczędności, dla tych, któzy nie dysponują dużą gotówką na inwestycje. 

05.03.2017
wypowiedzi: 42
*.230.10.179

Co sądzicie o inwestowaniu w grunty rolne? Moim zdaniem to równie dobra opcja, co złoto.

07.03.2017
wypowiedzi: 4
*.nos-oignons.net

Moim zdaniem zakup ziemii jest opłacalny,  z roku na rok wartość gruntów rośnie, także to jedna z lepszych opcji, jeżeli chodzi o inwestowanie oszczędności. W dzisiajszych czasach możliwości jest dużo, ale trzeba znać się na rzeczy. Dobrym rozwiązaniem może być współpraca z firmą typu http://www.grunttozysk.pl która daje klientom dostęp do wyselekcjonowanych gruntów
o największym potencjale wzrostu. Można sobie poczytać na ten temat w ich ofercie inwestycyjnej.

11.03.2017
wypowiedzi: 46
*.keymachine.de

Też mi się wydaje, że bez odpowiedniej wiedzy trudno będzie wybrać działkę, która na pewno przyniesie zyski. Inwestowanie w ziemię jest w sumie bezpieczne,pod warunkiem, że orientujemy się na rynku nieruchomości.

21.03.2017
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Giełda, albo złoto wg. mnie jest zbyt ryzykowne. Na początku, jak nie miałam bym pomysłu to wpłaciłam bym pieniądze na dwie lokaty. W razie czego tylko jedna będzie zarabiac, a pieniądze są przynajmiej bezpieczne. Najlepszym pomysłem, jest inwestycja w nieruchomości. Ciekawe pomysły na inwestycje można znalezc w tym blogu 

03.04.2017
wypowiedzi: 32
*.static.edis.at

Jest to dobra inwestycja. Aczkolwiek w przypadku wieloletniego oszczędzania. Nie wiem czy przyniesie to takie dobre zyski na przestrzeni krótkiego czasu ( bywają równiez okresy, w których wartość złota spada....).
Najbezpieczniej jest zdywersyfikować osczędności. I inwestować jednocześnie w:
fundusze inwestycyjne
odkładać pieniądze na lokacie
ewentualnie w funduszach inwestycyjnych
warto jest również dopytać się w temacie w dziale inwestycje na tym forum: http://www.forum-kredytowe.pl/ 

06.04.2017
wypowiedzi: 5
*.static.ip.netia.com.pl

Inwestycje w srebro mogą być opłacalne, ale trzeba zgłębić temat, żeby wiedzieć gdzie i na co wyłożyć pianiądze i dać się wrobić. O opłaclaności takich inwestycji śwaidczy ilość powstałych niedawno firm zajmujacych się i oferujących inwestycje alternatywne. W tej "niszy" ewidetnie jest pieniądz.

24.04.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oczywiście, że jest to dobra inwestycja. Ogólnie złoto i srebro będą zawsze opłacalne, tak samo jak są opłacalne od lat. Moim zdaniem warto nawet kupować złoto w sztabkach tylko certyfikowane, jak na przykład https://79element.pl/sztabki-zlota/ bo jak wiadomo w dzisiejszych czasach złoto złotu może być nierówne.

25.05.2017
wypowiedzi: 129
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Inwestowanie w srebro nie jest zbyt opłacalne. Ja bym na to nie postawiła.

21.06.2017
wypowiedzi: 50
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Re: Ile można zarobić na giełdzie?

autor: reton12 » 19 cze 2017, o 12:55

Jeśli do tej pory nie miałeś styczności z tym rynkiem, a myślisz poważnie na inwestowaniu tam, to sugeruję Ci zacząć od poczytania na ten temat w praktycznych poradnikach np. https://www.tms.pl/. Dowiesz się z nic m.in. jak mądrze i trafnie inwestować na różnych rynkach, jak korzystać z intrumentów finansowych i wiele innych. Bardzo polecam te opracowania.

10.08.2017
wypowiedzi: 129
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W srebro to raczej nie opłaca się inwestować. Już prędzej w złoto.

11.08.2017
wypowiedzi: 62
*.dynamic.gprs.plus.pl

ja nie mam pojęcia czy to jest opłacalne, trzeba by sprawdzić cenę srebra.

21.08.2017
wypowiedzi: 48
*.dynamic.gprs.plus.pl

Srebro jest bardzo tanie, raczej to się nie opłaca.

20.10.2017
wypowiedzi: 42
*.dynamic.chello.pl

Na inwestowaniu trzeba się znać, jak nie do końca orientujecie się co i jak, lepiej oddać sprawy w ręce specjalistów. Mozna skorzystać z pomocy http://www.viennalife.pl oni oferują usługi inwestycyjne, mają bardzo duże doświadczenie, dobre opinie. Poza tym oferują ubezpieczenia i plany emerytalne.

30.10.2017
wypowiedzi: 129
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem nie warto. Dużo się na tym nie zarobi.

13.11.2017
wypowiedzi: 62
*.dynamic.gprs.plus.pl

myślę, że zanim ktoś się zajmie taką inwestycją to powinien się dokładnie zorientować czy to ma sen i czy rzeczywiście, jest oplacalne.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.