Forum: Własny biznes - wentylacje

07.07.2015
wypowiedzi: 27
*.dynamic.gprs.plus.pl

Poszukuję producenta rur i kształtek do wentylacji. Byłoby super gdyby dodatkowo miał rozdzielacze powietrza. Zakładam własny biznes związany z wentylacją i mam nadzieje, że ktors juz tutaj działa w tym sektorze i moze pomóc

19.04.2017
wypowiedzi: 5
*.190.159.170

A zająłeś się już pozycjonowaniem w sieci? Tu http://max-pozycjonowanie.pl/  moźesz sobie poczytać szczegóły, o co w nim chodzi.

20.04.2017
wypowiedzi: 2
*.icpnet.pl

Polecam Ci również zaznajomić się z ofertą dobrego producenta pomp, ponieważ w tym biznesie potrzeba naprawdę niezawodnych urządzeń. Osobiście polecam pompy IBO od http://www.dambat.pl/

23.04.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Popieram koleżankę wyżej, która wspomniała tutaj o pozycjonowaniu. To ważne działanie, które pozwoli nam znaleźć się na wysokich pozycjach wyszukiwania, dlatego warto o tym pomyśleć ;) Ja mogę podrzucić link do http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-czestochowa.html   (Częstochowa, ale nie tylko).. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

23.08.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardziej opłaca się klimatyzacja firmy Warszawa. Teraz każdy biurowiec chce być wyposazony w taki sprzęt. Dobre klimatyzatory rozchodziłyby się w mega szybkim tempie. Pomyśl nad tym ;)

23.08.2017
wypowiedzi: 92
*.dynamic.chello.pl

żadna nazwa firmy niestety nie przychodzi mi do głowy... ale popytam i jak coś się dowoeim to napiszę 

04.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wg mnie bardzo opłącalne będzie chłodnictwo wrocław. To bardziej rozchwytywana dziedzina niż wentylacja którą każdy zostawia seryjną, taką jak była w budynku. Lepiej sprzedawać ludziom chłodziarki i klimatyzacje przy których i tak trzeba poprawić wentylację :D

05.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Polecam raczej skontaktować się z firmą która oferuje kompletne instalacje oraz najlepiej [url=http://ekoklima.eu/klimatyzacja/]montaż klimatyzacji[/url] jest to wygodniejsze a duzo więcej nie zapłacimy, producenci zazwyczaj biorą za takie coś grosze a sam sie mega narobisz i niewiadomo jak ci to wyjdzie, ja jednak stawiam na to żeby fachowiec taki sprzęt sam zamontował :D

05.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

No biznes bardzo dobry taki montaż klimatyzacji poznań czy inne duże miasto nadaje się idealnie pewnie w sezonie letnim zarbki są spore. Dużo ludzi zakłada klimatyzacje a do tego jak dołożymy serwis to myślę że jest to opłacalny biznes.

21.09.2017
wypowiedzi: 17
*.27.ipv4.supernova.orange.pl

Idąc Ci na przeciw polecam Ci tą firmę w kwest magazynowania :P [url=http://nedcon.pl/produkty/antresole-i-podesty-robocze/]http://nedcon.pl/produkty/antresole-i-podesty-robocze/[/url] a konkretnie wyposażenia, budowy, planowania magazynu, są niezawodni i naprawdę słuchają, doradzają, współpraca z nim idzie jak po maśle.

22.09.2017
wypowiedzi: 92
*.dynamic.chello.pl

jak zaczynasz to pamiętaj o takich podstawach jak zastrzeżenie nazwy firmy: http://jakzastrzecnazwefirmy.pl/jak-zastrzec-nazwe-firmy/ powodzenia!

19.10.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z własnego doświadczenia polecam Ci wziąć firmę która zrobi wszystko sama. Wtedy masz gwarancję i całą resztę pewności. U mnie firma [url=http://kris-went.pl/klimatyzacja/chorzow]klimatyzacja chorzów[/url]

24.10.2017
wypowiedzi: 2
*.play-internet.pl

Ja również korzystałam z usług profesjonalnej firmy. Klimatyzacja Warszawa to rozwiązanie na lata, dlatego dobrze mieć pewność, że zostało to zrobione dobrze.

31.10.2017
wypowiedzi: 8
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Powiem tak: ostatnio zakupiłem i zamontowałem termowentylator i jego użyteczność to coś wspaniałego. Poczytaj na ten temat i podejmij decyzję.

05.12.2017
wypowiedzi: 15
*.play-internet.pl

Przy budowie lokalu polecam zakupić profesjonalną armaturę do pomp firmy barracuda bardzo skuteczne przy ogrzewaniu mieszkania

05.12.2017
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Świetny pomysł, jeśli się na tym znasz.  Takie usługi są bardzo potrzebne, praktycznie każdemu.

13.12.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardziej korzystna dla ciebie będzie klimatyzacja częstochowa, jest to popularniejsze rozwiązanie niż wnetylacja co skutkuje większą ilością zleceń co nie ;)

18.12.2017
wypowiedzi: 50
*.244.185.28

Polecam www.sklep.hart-metale.pl, tam możesz znaleźć  w ofercie wiele niezbędnych materiałów które mogą być istotne już podczas produkcji. Znajdziesz tam wyroby ze stali nierdzewnych, metali nieżelaznych oraz wielu artykułów uzupełniających. Serdecznie polecam.

23.01.2018
wypowiedzi: 32
*.230.233.246

Hm, bardzo dobrze, że chcesz się zająć własnym biznesem, życzę Ci jak najlepiej. Byś utrzymał się na rynku tak długo jak ja i żebyś mógł pod koniec życia powiedzieć sobie "zrobiłem to najlepiej jak umiałem" ;d . Z moim startem też było ciężko,tym bardziej, że nie zaznałam połowy dzisiejszych nowinek technologicznych. Jakoś się udało i teraz, mając rzeszę pracowników pod sobą, martwię się tylko wiecznym pozyskiwaniem klienta, ale także oprymalizacją komunikacji. Chyba wprowadzę u siebie ten system http://www.primesoft.pl/ , by ją ułatwić . 

20.02.2018
wypowiedzi: 8
*.231.161.13

Wentylacje to może być świetny biznes.

_____________________________

Warszawa - prace licencjackie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.