Forum: Własny biznes - wentylacje

07.07.2015
wypowiedzi: 23
*.dynamic.gprs.plus.pl

Poszukuję producenta rur i kształtek do wentylacji. Byłoby super gdyby dodatkowo miał rozdzielacze powietrza. Zakładam własny biznes związany z wentylacją i mam nadzieje, że ktors juz tutaj działa w tym sektorze i moze pomóc

19.04.2017
wypowiedzi: 5
*.190.159.170

A zająłeś się już pozycjonowaniem w sieci? Tu http://max-pozycjonowanie.pl/  moźesz sobie poczytać szczegóły, o co w nim chodzi.

20.04.2017
wypowiedzi: 2
*.icpnet.pl

Polecam Ci również zaznajomić się z ofertą dobrego producenta pomp, ponieważ w tym biznesie potrzeba naprawdę niezawodnych urządzeń. Osobiście polecam pompy IBO od http://www.dambat.pl/

23.04.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Popieram koleżankę wyżej, która wspomniała tutaj o pozycjonowaniu. To ważne działanie, które pozwoli nam znaleźć się na wysokich pozycjach wyszukiwania, dlatego warto o tym pomyśleć ;) Ja mogę podrzucić link do http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-czestochowa.html   (Częstochowa, ale nie tylko).. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.