Forum: Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?

12.11.2016
wypowiedzi: 3
*.ostnet.pl

Wiele osób wyjeżdza zagranicę by w krótkim czasie zarobić odpowiednią sumę na rozkręcenie biznesu. Należy śledzić kursy walut https://www.tms.pl/rynek/kursy-walut  aby w odpowiednim czasie wymienić je na złotówki by nie stracić na tym. 

12.12.2016
wypowiedzi: 2
*.138.168.217-rev.hti.pl

Ja zgłosiłam się do firmy leasingowej Alpina Leasing - dostałam pieniądze na sprzęt - komputery, drukarkę i na używany samochód.

14.12.2016
wypowiedzi: 4
*.138.168.217-rev.hti.pl

ja korzystałem z dotacji z Miast na rozwój nowej działalności. Może nie są to jakieś duże kwoty bo 14000 ale mi bardzo pomogło. Zaczynałem skromnie a teraz jestem naprawdę z siebie dumny. Z reszta sami możecie zobaczyć ja kliknie w sprzątanie biur Warszawa

02.01.2017
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Myślę, że pieniądze zawsze można pożyczyć w [url=http://xn--ryzykowny-pienidz-37b.pl/]banku[/url] .

04.01.2017
wypowiedzi: 23
*.dynamic.gprs.plus.pl

To prawda, trzeba umieć taki fanpage prowadzić. W szczczególności trzeba umieć dostosować treści do naszych odbiorców.

09.01.2017
wypowiedzi: 13
*.static.edis.at

Z własnego doświadczenia wiem, że najtrudniejsze sytuacje to te, w których klient oczekuje długich terminów płatności za wykonane usługi bądź sprzedane produkty. Od wystawionej faktury należy przecież odprowadzić podatki, należy zakupić półprodukty oraz zapłacić pracownikom.

Często jest tak, że pomimo pewnych kosztów najlepszym wyjściem jest faktoring bądź wykup faktur. W praktyce działa to tak jak tutaj https://www.monevia.pl/jak-to-dziala/

24.01.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo dobrą ofertę na leasing na firma kalkulator leasingowy nr 1. Mają wiele banków, potrafią dobrać finansowanie na samochody, maszyny. Leasing i wynajem długoterminowy oraz pożyczkę leasingową.  Na stronie mają porady leasingowe i kalkulator leasingowy

02.02.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Bardzo dobrych ofert auta w leasingu jest o wiele więcej. Ja osobiście polecam auta marki Toyota oraz leasing w ToyotaBank. 

A dlaczego? To proste:

  • raty miesięczne tylko 1% wartości samochodu
  • nowy samochód już co 3-4 lata
  • pakiety usług w atrakcyjnych cenach

Osobiście mam pakiet assistance za 8zł... Kto przebije?

03.02.2017
wypowiedzi: 8
*.noc.fibertech.net.pl

Sposobów na zdobycie pieniędzy jest właściwie całkiem sporo, można wziąć na przykład kredyt firmowy albo dotacje. Sam zdecydowałem się na kredyt na początek żeby kupić to, co najbardziej potrzebne. Na przykład kasę fiskalną itp.. Swoją drogą jakby ktoś szukał w tej kwestii ciekawych ofert to mogę polecić: http://www.warszawa-kasyfiskalne.pl/kasy-fiskalne.html . Niby firm jest bardzo dużo na rynku, ale znaleźć rzetelną wcale nie jest łatwo. 

12.02.2017
wypowiedzi: 9
*.adsl.inetia.pl
16.02.2017
wypowiedzi: 3
*.143.241.62

A może po prostu wprowadzić oszczędności? Tu znajdziecie kilka dobrych porad https://pl.kruk.eu/ , u mnie się sprawdziły. Poza tym ograniczyłem wydatki na rzeczy zbędne, niepotrzebne i nagle się okazało, że w moim budżecie jest sporo pieniędzy. A jeśli potrzeba więcej pieniędzy, to chyba najlepszym wyjściem jest pożyczka na firmę.

16.02.2017
wypowiedzi: 3
*.143.241.62

A może po prostu wprowadzić oszczędności? Tu znajdziecie kilka dobrych porad https://pl.kruk.eu/ , u mnie się sprawdziły. Poza tym ograniczyłem wydatki na rzeczy zbędne, niepotrzebne i nagle się okazało, że w moim budżecie jest sporo pieniędzy. A jeśli potrzeba więcej pieniędzy, to chyba najlepszym wyjściem jest pożyczka na firmę.

16.02.2017
wypowiedzi: 15
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To prawda, wiele osób wyjeżdża, ale za granicą teraz już też nie jest tak kolorowo, więc warto się zastanowić, czy nie lepiej jednak u nas poszukać odpowiedniej pracy. O drodze du sukcesu, poszukiwaniu pracy i wiele innych ciekawych artykułów można poczytać w poradniku pracownika https://poradnikpracownika.pl/. Jest to napewno przydatna wiedza, z której warto korzystać.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.