Forum: Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?

12.11.2016
wypowiedzi: 3
*.ostnet.pl

Wiele osób wyjeżdza zagranicę by w krótkim czasie zarobić odpowiednią sumę na rozkręcenie biznesu. Należy śledzić kursy walut https://www.tms.pl/rynek/kursy-walut  aby w odpowiednim czasie wymienić je na złotówki by nie stracić na tym. 

12.12.2016
wypowiedź: 1
*.138.168.217-rev.hti.pl

Ja zgłosiłam się do firmy leasingowej Alpina Leasing - dostałam pieniądze na sprzęt - komputery, drukarkę i na używany samochód.

14.12.2016
wypowiedzi: 3
*.138.168.217-rev.hti.pl

ja korzystałem z dotacji z Miast na rozwój nowej działalności. Może nie są to jakieś duże kwoty bo 14000 ale mi bardzo pomogło. Zaczynałem skromnie a teraz jestem naprawdę z siebie dumny. Z reszta sami możecie zobaczyć ja kliknie w sprzątanie biur Warszawa

02.01.2017
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Myślę, że pieniądze zawsze można pożyczyć w [url=http://xn--ryzykowny-pienidz-37b.pl/]banku[/url] .

04.01.2017
wypowiedzi: 21
*.dynamic.gprs.plus.pl

To prawda, trzeba umieć taki fanpage prowadzić. W szczczególności trzeba umieć dostosować treści do naszych odbiorców.

09.01.2017
wypowiedzi: 13
*.static.edis.at

Z własnego doświadczenia wiem, że najtrudniejsze sytuacje to te, w których klient oczekuje długich terminów płatności za wykonane usługi bądź sprzedane produkty. Od wystawionej faktury należy przecież odprowadzić podatki, należy zakupić półprodukty oraz zapłacić pracownikom.

Często jest tak, że pomimo pewnych kosztów najlepszym wyjściem jest faktoring bądź wykup faktur. W praktyce działa to tak jak tutaj https://www.monevia.pl/jak-to-dziala/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.