Forum: Pieniądze na rozwój przedsiębiorstwa

07.07.2015
wypowiedzi: 24
*.webino.pl

Pojawiła się możliwość otrzymania sporej dotacji na rozwój przedsiębiorstwa zajumjącego się procesami wzorniczymi. Są to kwoty rzędu nawet kilku milionów. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to odsyłam na stronę http://www.innpuls.pl/oferta/wzor-na-konkurencje/ tam znajdują się wszystkie nizbędne informacje. Pozdrawiam!

10.07.2015
wypowiedzi: 11
*.133.203.130.citimedia.pl

Można szybko sprawdzić aktualne dotacje unijne pt. wyszukiwarka dotacji unijnych firmy Sekwencja.

30.07.2015
wypowiedzi: 4
*.centertel.pl

Najlepiej pozyskać środki unijne.

05.08.2015
wypowiedzi: 24
*.153.107.130

Łatwo powiedzieć... Unia zmieniła wytyczne przyznawania dotacji, w tej chwili stawia na innowacje. Nasza firma http://uslugi-dzwigowe.biz/ korzystała już ze środków Jereme. Nie jest to może najlepsza opcja, ale środki starczyły na zakup podstawowego sprzętu dźwigowego i reklamę naszych usług.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.