Forum: Pieniądze na rozwój przedsiębiorstwa

07.07.2015
wypowiedzi: 24
*.webino.pl

Pojawiła się możliwość otrzymania sporej dotacji na rozwój przedsiębiorstwa zajumjącego się procesami wzorniczymi. Są to kwoty rzędu nawet kilku milionów. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to odsyłam na stronę http://www.innpuls.pl/oferta/wzor-na-konkurencje/ tam znajdują się wszystkie nizbędne informacje. Pozdrawiam!

10.07.2015
wypowiedzi: 11
*.133.203.130.citimedia.pl

Można szybko sprawdzić aktualne dotacje unijne pt. wyszukiwarka dotacji unijnych firmy Sekwencja.

30.07.2015
wypowiedzi: 4
*.centertel.pl

Najlepiej pozyskać środki unijne.

05.08.2015
wypowiedzi: 24
*.153.107.130

Łatwo powiedzieć... Unia zmieniła wytyczne przyznawania dotacji, w tej chwili stawia na innowacje. Nasza firma http://uslugi-dzwigowe.biz/ korzystała już ze środków Jereme. Nie jest to może najlepsza opcja, ale środki starczyły na zakup podstawowego sprzętu dźwigowego i reklamę naszych usług.

11.04.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Obecnie jest dużo dotacji unijnych, poszukaj w internecie informacji na ten temat, na pewno znajdziesz rozwiązanie odpowiednie dla siebie.

19.04.2017
wypowiedzi: 7
*.ipv4.supernova.orange.pl

jak nie masz możliwości wzięcia kredytu w banku skorzystaj z instytucji poza bankowych, nie które mają naprawdę dobre warunki, ja znalazłam ich https://kredyt123.pl/kredyt-dla-firm poprzez dobre opinie, oczywiście weszłam sprawdziłam - wiarygodni, także polecam bo warunki mają bardzo dobre 

23.04.2017
wypowiedzi: 3
*.play-internet.pl

nadal jeszcze można się starać o dotacje z urzędu pracy.

Wystarczy tylko spełniać kilka warunków. Po pierwsze posiadać status osoby bezrobotnej i być zarejestrowana w Powiatowym Urzędzie Pracy przez okres co najmniej trzech miesięcy. Po drugie nie można być studentem studiów dziennych co najwyżej zaocznych lub wieczorowych. Przez ostatnie 12 miesięcy nie prowadzić działalności gospodarczej

Osoba starająca się o dotację, nie mogła odmówić propozycji przyjęcia zatrudnienia, stażu lub przygotowania zawodowego w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku. Nie była karana za przestępstwo przeciwko obrotowi gospodarczemu w okresie ostatnich 2 lat. Wnioskujący nie otrzymał innego dofinansowania lub pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej w okresie 5 lat przed złożeniem wniosku.

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.