Forum: Etat + biznes. Czy da się to połączyć?

09.07.2015
wypowiedzi: 3
*.icpnet.pl

Witam

Pracuję na etacie, jednak godziny pracy pozwalają mi na zagospodarowanie czasu pomiędzy 8 a 14. W tym czasie chciałbym robić coś dodatkowo, żeby zwiększyć swój dochód i nie tracić czasu na spanie:) Drodzy forumowicze, cz macie jakieś pomysły, jaką działalność mógłbym założyć, bądź do jakiego programu partnerskiego się przyłączyć, aby w takich godzinach pracować, ewentualnie mieć "oko" na nie wtedy, gdy pracuję już we firmie? Czy np. sprzedaż jakichś powierzchni reklamowych lub sprzedaż energii elektrycznej? Co o tym myślicie?

 

29.01.2017
wypowiedzi: 4
*.dynamic.gprs.plus.pl

Zabraknie Ci czasu z etatem na prowadzenie firmy na przyzwoitym poziomie. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.