Forum: Gdzie drukować tanio foldery do biura podróży?

17.07.2015
wypowiedzi: 7
*.enn.lu

Prowadzę biuro podróży. Może wiecie, gdzie mogę tanio i dobrze wydrukować foldery?

21.07.2015
wypowiedzi: 33
*.74.84.49

Najtaniej na pewno będzie w drukarni internetowej. Z jakością to już zależy jak trafisz. Jak chcesz mieć dobrze wydrukowane, to polecam http://www.openprint.pl/

Ja tam właśnie zamawiam różne wydruki i bardzo siebie cenię ich usługi, bo rzeczywiście zwykle używają tam farb bardzo dobrej jakości, drukują na dobrym papierze, no i ogólnie myślę, że warto ich polecić. Więc z mojej strony masz rekomendację ich usług.

23.07.2015
wypowiedzi: 14
*.static.3s.pl

Centum miast (Warszawa, Katowice, Gdańsk), czyli miejsca gdzie jest dużo studentów albo osób szukających pracy.

29.02.2016
wypowiedzi: 96
*.play-internet.pl

Sprawdźcie sobie koniecznie tę ofertę http://www.fanatycydruku.pl . Oferują wydruk ulotek, katalogów czy też innych materiałów reklamowych. Realizują również niestandardowe zlecenia. Zajrzyj sobie do nich. Ceny mają bardzo konkurencyjne. Poza tym ogromną ich zaletą są krótkie terminy realizacji zamówień.

01.03.2016
wypowiedzi: 9
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja korzystam z usług www.shortmedia.pl . Od kilku lat drukuje mnóstwo materiałów, pracują dla firm z całego kraju, agencji reklamowych i sieciowych firm. Drukuję dużo i śmiało mogę powiedzieć, że jakość jest bardzo dobra a terminy też ok.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.