Forum: Gdzie drukować tanio foldery do biura podróży?

17.07.2015
wypowiedzi: 7
*.enn.lu

Prowadzę biuro podróży. Może wiecie, gdzie mogę tanio i dobrze wydrukować foldery?

21.07.2015
wypowiedzi: 33
*.74.84.49

Najtaniej na pewno będzie w drukarni internetowej. Z jakością to już zależy jak trafisz. Jak chcesz mieć dobrze wydrukowane, to polecam http://www.openprint.pl/

Ja tam właśnie zamawiam różne wydruki i bardzo siebie cenię ich usługi, bo rzeczywiście zwykle używają tam farb bardzo dobrej jakości, drukują na dobrym papierze, no i ogólnie myślę, że warto ich polecić. Więc z mojej strony masz rekomendację ich usług.

23.07.2015
wypowiedzi: 14
*.static.3s.pl

Centum miast (Warszawa, Katowice, Gdańsk), czyli miejsca gdzie jest dużo studentów albo osób szukających pracy.

29.02.2016
wypowiedzi: 175
*.play-internet.pl

Sprawdźcie sobie koniecznie tę ofertę http://www.fanatycydruku.pl . Oferują wydruk ulotek, katalogów czy też innych materiałów reklamowych. Realizują również niestandardowe zlecenia. Zajrzyj sobie do nich. Ceny mają bardzo konkurencyjne. Poza tym ogromną ich zaletą są krótkie terminy realizacji zamówień.

01.03.2016
wypowiedzi: 9
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja korzystam z usług www.shortmedia.pl . Od kilku lat drukuje mnóstwo materiałów, pracują dla firm z całego kraju, agencji reklamowych i sieciowych firm. Drukuję dużo i śmiało mogę powiedzieć, że jakość jest bardzo dobra a terminy też ok.

11.01.2017
wypowiedzi: 3
*.centertel.pl

w  https://www.lapisart.pl wydrukujesz w dobrej cenie 

12.01.2017
wypowiedzi: 2
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja polecam firmę z wieloletnim doświadczeniem, obsługują na terenie całego kraju a teraz zamawiasz u nich on-line: https://drukireklamy.pl 

30.01.2017
wypowiedzi: 9
*.play-internet.pl

Na tanie foldery świetnie się nadają ulotki składane, np. 6 x DL-ka. Czyli składane po kilka razy. W katalog z prawdziwego zdarzenia jednak nie da się mało zainwestować.

31.01.2017
wypowiedzi: 49
*.sigint.bz

Nawet internetowo możesz zlecić wszystko. Poszukaj w google :) jest mnóstwo takich firm. Możesz przebierać i wybierać

14.02.2017
wypowiedzi: 19
*.centertel.pl

Tanio wydrukujesz foldery i wszelkie materiały reklamowe w Studio Siedem GRZEGORZ ŻÓŁTOWSKI  http://www.studiosiedem.com.pl

14.02.2017
wypowiedzi: 19
*.centertel.pl
06.07.2017
wypowiedzi: 5
*.adsl.inetia.pl

Zadzwoń do Diamond Druk - mają fajne oferty cenowe :). Drukują katalogi ofertowe, czy teczki więc i z folderami problemu nie powinno być. Tutaj masz ich stronę: https://diamond-druk.pl/ - warto sprawdzić

16.08.2017
wypowiedzi: 34
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Drukarnie online mają na ogół najlepsze oferty, więc jeżeli Ci na jakości i dobrej cenie to polecam właśnie ten sposób zamawiania wszelkich wydruków itp. Ja z kolei mogę polecić tanią drukarnię web-to- print https://web-to-print.pl, która ma bardzo szeroką ofertę i można tam praktycznie wykonać wszystko, co tylko potrzebne. Warto zdać się na ich profesjonalizm i estetykę wykonania, szczególnie, że chodzi tu o katalogi do firmy, gdzie na jakość będzie zwracana szczególna uwaga.

10.11.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do drukowania większego nakłądu moge polecić firmę scancentre sam pare razy drukowałem u nich masowo papiery firmowe

27.11.2017
wypowiedzi: 23
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szukasz rzetelnego i sprawdzonego dostawcy kawy i herbaty? Wejdź na http://hurtowniabastek.pl/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.