Forum: Gdzie drukować tanio foldery do biura podróży? - turystyka i hotele 33

Rajek 17.07.2015 *.destiny.enn.lu

7

Prowadzę biuro podróży. Może wiecie, gdzie mogę tanio i dobrze wydrukować foldery?

Tycjan 21.07.2015 *.185.74.84.49

33

Najtaniej na pewno będzie w drukarni internetowej. Z jakością to już zależy jak trafisz. Jak chcesz mieć dobrze wydrukowane, to polecam http://www.openprint.pl/

Ja tam właśnie zamawiam różne wydruki i bardzo siebie cenię ich usługi, bo rzeczywiście zwykle używają tam farb bardzo dobrej jakości, drukują na dobrym papierze, no i ogólnie myślę, że warto ich polecić. Więc z mojej strony masz rekomendację ich usług.

tyrina 23.07.2015 *.z-connecto-r.static.3s.pl

14

Centum miast (Warszawa, Katowice, Gdańsk), czyli miejsca gdzie jest dużo studentów albo osób szukających pracy.

pawel156 31.01.2017 *.tor-exit01.sigint.bz

55

Nawet internetowo możesz zlecić wszystko. Poszukaj w google :) jest mnóstwo takich firm. Możesz przebierać i wybierać

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.