Forum do artykułu: Salon optyczny: Biznes, który wpada w oko

19.07.2015
wypowiedzi: 27
*.174.144.56

nie przecze, warto zainwestowac we wlasny gabinet optyczny. Ja takowy prowadze i nie mam prawa narzekac - interes sie kreci. Dla tych co rowniez o tym mysla - nie myslcie, tylko zacznijcie dzialac! W Poland Optical znajdziecie dobry sprzet w spoko cenach

11.08.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Teraz salon optyczny to czysta żyła złota. Ludzi z wadami wzroku nie brakuje a małolaty uwielbiają soczewki kolorowe. No przyznam szczerze że nie było chyba lepszego czasu dla tego biznesu jak teraz.

02.01.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

No teraz często wymienia się okulary , nie ma co mówić, także uważam że to dobry pomysł na biznes, tak samo dobrym rozwiązaniem może być sprzedaż maszyn dla takich salonów albo okulistów, coś takiego jak tutaj: http://www.krak-optic.pl/  bardzo ciekawe rozwiązanie moim zdaniem. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.