Forum: Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym?

28.02.2017
wypowiedzi: 46
*.172.86.22

Jeśli miałaś poważny wypadek samochodowy to według mnie warto zaufać specjaliście w tej dziedzinie, czyli jakiemuś Radcy Prawnego od wypadków komunikacyjnych http://wieksze-odszkodowanie.pl/odszkodowania/wypadek-smiertelny/ ! Poleciłem Ci kancelarię Radcy Prawnego Artur Klimkiewicz który rewelacyjnie zajmuje się sprawami odszkodowań po wypadkach komunikacyjnych, wygrał wiele spraw w sądzie i odzyskał mnóstwo pieniędzy z tytułu ubezpieczeń. Polecam każdemu kto szuka profesjonalisty w tej dziedzinie. Dodatkowym atutem są także darmowe porady prawne, wystarczy telefon 518 445 012 / 503 138 356 a wszystko stanie się dużo łatwiejsze !

31.03.2017
wypowiedzi: 26
*.play-internet.pl

Jak szukacie namiaru na dobrego agenta z Europejskiego Centrum Odszkodowań, to warto napisać na ten adres a.kita@euco.pl  . Gość jest naprawdę świetnty i wart polecenia!

03.04.2017
wypowiedzi: 2
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Warto spróbować wygrać sprawę z tą firmą http://wysokie-odszkodowanie.pl/ ,  dzięki niej na pewno uda się dostać sporą sume odszkodowania.Ja jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą.

11.04.2017
wypowiedź: 1
*.24.68.83

Witam. Miałem wypadek komunikacyjny poł roku temu. Kilka miesięcy walczyłam o uzyskanie należytego odszkodowania, póki nie wybrałam firmę https://votum-sa.pl/. Jest na prawdę warta zaufania i doceniana za niezwykle szczególne traktowanie każdego klienta. Polecam

13.04.2017
wypowiedź: 1
*.cust.telecolumbus.net

W wielu przypadkach osoby poszkodowane nie mając wystarczającej wiedzy decydują się na podpisanie ugody z firmą ubezpieczeniową (która proponuje duże niższe kwoty odszkodowania) a to uniemożliwia ubieganie się o jakiekolwiek inne roszczenia z tytułu wypadku. Wyjątkiem są sytuacje gdy treść ugody dopuszcza możliwość dalszych roszczeń w określonych w treści ugody przypadkach, uważajmy więc by nie podpisywać takich umów.
Zajmuję się bezpłatną weryfikacją spraw osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. 
Proszę o wiadomość lub tel pod nr. (+48) 501 344 692

19.05.2017
wypowiedzi: 121
*.play-internet.pl

EuCO jest najlepsze w takich sprawach i nikt mi nie powie, że jest inaczej!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.