Forum: Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym?

28.02.2017
wypowiedzi: 78
*.172.86.22

Jeśli miałaś poważny wypadek samochodowy to według mnie warto zaufać specjaliście w tej dziedzinie, czyli jakiemuś Radcy Prawnego od wypadków komunikacyjnych http://wieksze-odszkodowanie.pl/odszkodowania/wypadek-smiertelny/ ! Poleciłem Ci kancelarię Radcy Prawnego Artur Klimkiewicz który rewelacyjnie zajmuje się sprawami odszkodowań po wypadkach komunikacyjnych, wygrał wiele spraw w sądzie i odzyskał mnóstwo pieniędzy z tytułu ubezpieczeń. Polecam każdemu kto szuka profesjonalisty w tej dziedzinie. Dodatkowym atutem są także darmowe porady prawne, wystarczy telefon 518 445 012 / 503 138 356 a wszystko stanie się dużo łatwiejsze !

31.03.2017
wypowiedzi: 44
*.play-internet.pl

Jak szukacie namiaru na dobrego agenta z Europejskiego Centrum Odszkodowań, to warto napisać na ten adres a.kita@euco.pl  . Gość jest naprawdę świetnty i wart polecenia!

03.04.2017
wypowiedzi: 2
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Warto spróbować wygrać sprawę z tą firmą http://wysokie-odszkodowanie.pl/ ,  dzięki niej na pewno uda się dostać sporą sume odszkodowania.Ja jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą.

11.04.2017
wypowiedź: 1
*.24.68.83

Witam. Miałem wypadek komunikacyjny poł roku temu. Kilka miesięcy walczyłam o uzyskanie należytego odszkodowania, póki nie wybrałam firmę https://votum-sa.pl/. Jest na prawdę warta zaufania i doceniana za niezwykle szczególne traktowanie każdego klienta. Polecam

13.04.2017
wypowiedź: 1
*.cust.telecolumbus.net

W wielu przypadkach osoby poszkodowane nie mając wystarczającej wiedzy decydują się na podpisanie ugody z firmą ubezpieczeniową (która proponuje duże niższe kwoty odszkodowania) a to uniemożliwia ubieganie się o jakiekolwiek inne roszczenia z tytułu wypadku. Wyjątkiem są sytuacje gdy treść ugody dopuszcza możliwość dalszych roszczeń w określonych w treści ugody przypadkach, uważajmy więc by nie podpisywać takich umów.
Zajmuję się bezpłatną weryfikacją spraw osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. 
Proszę o wiadomość lub tel pod nr. (+48) 501 344 692

19.05.2017
wypowiedzi: 175
*.play-internet.pl

EuCO jest najlepsze w takich sprawach i nikt mi nie powie, że jest inaczej!

31.05.2017
wypowiedzi: 11
*.internet.cyfrowypolsat.pl

U mnie sprawdzili się ludzie z http://poena.pl

Bardzko kompetentni i przyjemni. Po wypadku w autobusie, sam nie wiedziałem co robić. Koleżanka mi ich poleciła. Zupełnie zmieniło się moje podejście i wiara w to, że faktycznie dostanę pieniądze. Pełen profesjonalizm z ich strony.

02.06.2017
wypowiedzi: 21
*.229.41.188

Macie przecież specjalistyczne firmy, które się tematyką odszkodowań zajmują profesjonalnie przykład znanej i skutecznej to Solace http://www.solace.pl/rodzaje-spraw/odszkodowania-komunikacyjne/ - na pytanie ile można więcej otrzymać nie odpowiem bo to zalezy od tego jak skomplikowana jest sprwa w jaki spsób doszło do ugody czy wypłaty, ale z tego co słyszałem, specjalistyczne firmy potrafią uzyskać kilka razy większe sumy.

10.07.2017
wypowiedzi: 17
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobrze jest popytać wśród znajomych, którzy mają doświadczenie w takich sytuacjach. W ten sposób, z polecenia koleżanki, trafiłam na Auxilię. Dlatego gdy uczestniczyłam w wypadku samochodowym i wylądowalam przez to na dwa miesiace w szpitalu- zglosilam sie do nich, bo wiedzialam, ze moge żądać odszkodowania. I faktycznie, ich pomoc okazala sie bardzo przydatna. profesjonalnie przeprowadzili mnie przez cala procedure, co zakonczylo sie wygraną sprawą.

24.07.2017
wypowiedzi: 175
*.centertel.pl

A opinie o EuCO czytaiście? Jeśli nie, to warto się z nimi zapoznać.

04.08.2017
wypowiedzi: 62
*.dynamic.gprs.plus.pl

Myślę, że warto w tej kwestii poradzić się dobrego radcy prawnego albo ogólnie zatrudnić do pomocy prawnika bo z odszkodowaniami zawsze jest cyrk i często, sprawa nie kończy się po naszej myśli.

17.08.2017
wypowiedzi: 46
*.zabrze.vectranet.pl

Myślę, że w takiej sprawie najlepiej skorzystać z usług prawnika. Ja polecam Ci jego usługi: http://www.kancelaria-kalamala.pl/ Jest bardzo skuteczny

22.08.2017
wypowiedzi: 2
*.dynamic.chello.pl

Jeżeli masz jakies problemy z odzyskaniem odszkodowania po wypadku to polecam ci przekazac sprawę kancelarii prawnej Partner. Ja bylem poszkodowany w takim wypadku (jechałem na rowerze, przepisowo) i pomogli mi odzyskac pieniądze dzięki czemu mogłem się leczyc.

23.08.2017
wypowiedź: 1
*.179.186.146

My z mężem również korzystaliśmy z agencji i jesteśmy bardzo zadowleni. Jeśli ktoś chciałby skorzystać, to polecam http://odbierzodszkodowanie.pl

Tylko sprawdźcie, czy spełniacie warunki, bo mojej siostrze nie mogli pomóc :(

29.08.2017
wypowiedź: 1
*.110.ipv4.supernova.orange.pl

Dzieki za informacje, ja myslalam, ze dam rade sama jakos odzyskac pieniądze, jednak nie udało się…

30.08.2017
wypowiedzi: 2
*.63.ipv4.supernova.orange.pl

Mysle, że z tą firmą spokojnie odzyskasz wszystkie pieniądze, nie ma się co martwic. Życzę dużo zdrowia!!!

11.09.2017
wypowiedzi: 29
*.tktelekom.pl

A ja słyszałam wiele pozytywów o firmie JW Group http://odkupodszkodowania.pl/ . Często odszkodowania są zniżane, a tam możemy liczyć na dopłatę w tym przypadku.  Z tego co wiem to oferują świetne warunki i kwota jest naprawdę zadowalająca. Wydaje mi się, że opłaca się skorzystać z ich oferty.

22.09.2017
wypowiedzi: 44
*.play-internet.pl

Zupełnie nie kojarzę. Ja znam tylko stare, dobre firmy, o których pojawiają się informacje w mediach. O EuCO było właśnie ostatnio, że odzyskali spore odszkodowanie.

24.09.2017
wypowiedzi: 50
*.dynamic.chello.pl

Nam w tej kwestii pomogła poznańska kancelaria Libera http://kancelarialibera.pl/  Bardzo jesteśmy zadowoleni z jej usług.  Wszystko szybko się potoczyło, z ich strony bardzo profesjonalnie, jestem ogromnie zadowolony że na nich właśnie trafiliśmy. 

25.09.2017
wypowiedzi: 119
*.static.edis.at

Jest taka teoria, że koszta ubezpieczenia poszły w górę, bo poszkodowani w zasadzie za każdym razem odwołują się od wyceny kosztów likwidacji szkód. To wszystko przyczynia się do zwiększenia kosztów po stronie ubezpieczycieli, a Ci przerzucają to na swoich klientów. Jest to swoista odpowiedzialność zbiorowa.

W przypadku drobnej szkody można napisać oświadczenie sprawcy i poszkodwanego. Zrobić zdjęcia i pójść z tym do ubezpieczyciela sprawcy, a ten wypłaca kasę. W przypadku większych zdarzeń, nie obejdzie się bez policji i notatki przez nich sporządzonej.

Proponuję jeszcze odwiedzić stronę https://wygodnie.pl/ tam masz to wszystko dobrze opisane. Ewentualnie możesz też dopytać, jeżeli nadal będą istniały jakieś wątpliwości.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.