Forum o artykule: Bar z dopłatą 169

jarolakers78 24.01.2016 *.host-77-46-0-181.jmdi.pl

102
Panie Redaktorze, kwota inwestycji nie spada, tylko rozkładana jest na raty. Czyli nawet sie zwieksza😕 Pytanie tylko czy warto wykładać takie pieniądze na mało znany koncept tym bardziej, ze jest o wiele więcej Marek bardziej sprawdzonych.

jarolakers78 24.01.2016 *.host-77-46-0-181.jmdi.pl

102

I jeszcze jedno, jak można mowić o centrali, kiedy jest zaledwie jedna lokalizacja. Gdzie jest centrala, na zapleczu? Centrale to ma McDonald.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.