Forum do artykułu: Partnera trzeba dobrze poznać

01.06.2016
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pani Dorota P. jest fachowcem przez duże F, inteligencja, wrodzona ambicja i życiowa mądrość pozwoliło jej zdobyć doświadczenie które szkicuje Jej profil zawodowy ponad wyżynę Tybetańską, zbiór pozytywnych cech wpisując w wspólny mianownik z jej niewypowiedzianym zewnętrzna-wewnętrznym pięknem stanowi klasę samą w sobie...

28.11.2016
wypowiedzi: 44
*.centertel.pl

Też uważam, że Pani Dorota zna się świetnie na  biznesie .To prawdziwa kopalnia biznesowej wiedzy.

 

28.11.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Przed zainwestowaniem pieniędzy warto rzeczywiście sprawdzić partnera.To podstawa.

31.01.2017
wypowiedzi: 78
*.172.86.22

Posiadasz firmę i potrzebujesz zamontować systemy alarmowe ? A może jesteś osobą prywatną i potrzebujesz dobrej jakości sprzętu do monitorowania? Poszukujesz dobrego i sprawdzonego sprzętu od najlepszych producentów? Na stronie centrale alarmowe znajdziesz szeroki wybór sprzętu, który pozwoli na rejestrowanie obrazu i zapewnienie bezpieczeństwa Twojemu mieniu. Postaw na nowoczesne rozwiązania i sprawdzonych producentów.

03.04.2017
wypowiedzi: 49
*.189.216.27.skyware.pl

No jasne, że najpierw trzeba się wszystkiego dowiedzieć o potencjalnym partnerze. Tyle się teraz słyszy o oszustwach właśnie w takich relacjach.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.