Forum do artykułu: Klub fitness: Wysportowany zysk

27.12.2017
wypowiedzi: 3
*.dynamic.gprs.plus.pl

Też chciałabym otworzyć mały klub fitness, mam dość wielkich sieciówek, sama szukam jakiegś przytulnego, kameralnego klubu. Słyszałam, że dobry sprzęt ma firma http://apus-sports.pl chcę w końcu zarabiać na siebie :)

08.01.2018
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Osobiście pytałem się mojego trenerpersonalnypoznan mniej wiecej o zarobki takiej siłowni i po mimo wkładu na start jest bardzo dobrym interesem 

09.01.2018
wypowiedzi: 4
*.10.247.128

Siłowni dalej mają miejsce na rynku, tylko trzeba zaproponować coś, co skłoni ludzi do rezygnacji ze swoich poprzednich miejsc. Mogą to być fajne zajęcia fitness, czy większe strefy, promocje na suplementy itd. 

08.02.2018
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Uwielbiam wszelkie rodzaje aktywności fizycznych, a co sądzicie o sportach wodnych? Coś takiego jak tutaj: https://megadecha.pl/ ? Ja w tym roku planuję spróbować bo wydaje się to interesujące. 

08.02.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Taki klub to świetna sprawa. Jeśli będzie w nim jeszcze dobry trener personalny kraków to już w ogóle będzie świetnie.

09.02.2018
wypowiedzi: 54
*.donategrid.com

Długo i intensywnie ćwiczę na siłowni i efektów nie mam aż tak wielkich i zaczęło mnie to zastanawiać. Dzisiaj trafiłem na ciekawy artykuł http://www.najlepsze-porady.pl/zdrowie/jaki-jadlospis-na-mase.html. Najwidoczniej robie wszystko źle i dlatego nie mam efektów. Od dzisiaj zaczynam od nowa :D

09.02.2018
wypowiedzi: 24
*.dynamic.chello.pl

Zajrzyj na portal http://ezdrowo.pl/ i przekonaj się, że nie trudno jest prowadzić biznes oparty o kult zdrowego stylu życia. Warto wymienić się wskazówkami z jakimiś bardziej doświadczonymi właścicielami klubów. Spróbuj tam.

13.02.2018
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ogólnie ja lubię atrakcje wodne oraz sporty wodne, zdecydowanie wolę tak ćwiczyć. Jest to dla mnie alternatywa dla sportu. 

13.02.2018
wypowiedzi: 52
*.80.166.reserved.voxility.com

Klub fitness w Polsce to wielkie ryzyko. Teraz dużo takich zakładów.

____________________________________________________

http://pracelicencjackiefizjoterapia.szkola.pl

13.02.2018
wypowiedzi: 6
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Polecam doskonały masaż relaksacyjny warszawa w atrakcyjnych cenach. bardzo wysoka jakośc usług

16.02.2018
wypowiedzi: 9
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Konkurencja wśród siłowni i trenerów personalnych, faktycznie jest bardzo duża. Ale nie możemy zapominać , że zainteresowanie osób chcących zadbać o swoją sylwetkę - także jest duże. Słyszałem, ze znane wszystkim Blue Media stworzyło fantastyczną aplikację, mianowicie https://sportbm.pl/ dzięki której można zarządzać finansami, planować dzień a także porozumiewać się ze swoimi podopiecznymi. Według mnie to bardzo dobre rozwiązanie.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.