Forum do artykułu: Biznes godny zaufania

22.10.2016
wypowiedzi: 81
*.dynamic.chello.pl

Dokładnie, wzbudzenie zaufania wśród potencjalnych partnerów, klientów to podstawa dobrego funkcjonowania biznesu. Można to robić na wiele sposobów, ale ostatnio chyba najbardziej skuteczne jest pozyskiwanie odpowiednich certyfikatów, które w oczach klientów polepszają naszą pozycję i konkurencyjność. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się ogólnopolski certyfikat Uczciwy Przedsiębiorca, szybka weryfikacja a korzyści spore :)

28.11.2016
wypowiedzi: 16
*.dynamic.chello.pl

Zgadzam się ze zdaniem, że zaufanie to kluczowa składowa wielu biznesów. Weźmy zawody, które polagają na powieżaniu przez klienta swojej sytuacji życiowej lub zdrowotnej. Co mam na myśli? Weźmy dwa przyklady z brzegu w których wezmą udział firmy prywante o tym charakterze: 

  1. Firma, która zajmuje się usługami prawnymi - w jej rękach złożona jest sytuacja majątkowa (prawo spadkowe, majątkowe), życiowa (prawo rodzinne) lub prawna (prawo karne, cywilne)
  2. Firma, która wykonuje transport medyczny - w jej rękach złożona jest sytuacja zdrowotna chorego,jak i sytuacja rodzinna bliskich osoby chore.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.