Forum: Na dobry początek.. 1478

kajzerka 13.12.2003 *.80.48.118.150

Do zbudowania sieci wystarczy znajomosc prawa ,dobra umowa ,pomysl i chęci ale jak
przekonać potencjalnego biorce do założenia
punktu sprzedaży jeżeli taka sieć nie istnieje.Czy jest na to sposób?

Makler 15.12.2003 *.yj58.internetdsl.tpnet.pl

Pytanie brzmi: po co kupować markę skoro ta marka nie istnieje? Po co wchodziś w sieć której nie ma?

pasikonik 15.12.2003 *.mok.waw.pl

Franchising dobry dla biorcy jest wtedy gdy marka sieci rzeczywiscie jest znana marką a dawca licencji rzeczywiście odniósł sukces prowadząc własne jednostki zanim zaczął na nie sprzedawać licencje. Nie jest franchisingiem sprzedaż pomysłu wyssanego wczoraj przez dawcę z własnego palca.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.