Forum do artykułu: Jak założyć spółkę z o.o.?

14.01.2017
wypowiedzi: 14
*.ssp.dialog.net.pl

Spółka z o. o. to bezpieczna alternatywa. Zanim z mężem otworzyliśmy własną firmę braliśmy ją pod uwagę, ale u nas korzystniej było prowadzić biznes w UK PS: Bardzo nam pomogła 1 książka. Tytuł to Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę. Książka zdecydowanie godna uwagi :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.