Forum o artykule: Jak założyć spółkę z o.o.? 1484

Kamila Wojciechowska 14.01.2017 *.dynamic-78-8-101-79.ssp.dialog.net.pl

14
Spółka z o. o. to bezpieczna alternatywa. Zanim z mężem otworzyliśmy własną firmę braliśmy ją pod uwagę, ale u nas korzystniej było prowadzić biznes w UK PS: Bardzo nam pomogła 1 książka. Tytuł to Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę. Książka zdecydowanie godna uwagi :)

AnnaMa 28.11.2017 *.188.146.172.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

4

Właśnie mnie interesuje, jakie są korzyści spółki z o.o. w porówaniu z innymi formami prawnymi, czy jest jakoś więcej formalności też (to jako minus)? Zgłaszanie sprawozdań do KRS, prawda? Coś jeszcze?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.