Forum o artykule: Leasing czy kredyt? 1475

Daniel DB 17.03.2017 *.160.83.30.197

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

bella22 30.05.2017 *.81.190.213.196

4

Według mnie leasing jest korzystniejszy. Chociaż faktycznie, w dużej mierze zależy to od tego, co chcesz kupić.

borkowskaola 10.10.2017 *.bvp22.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

leasing jest zawsze lepszą i tańszą opcja kupna czegoś

Jane 10.10.2017 *.apn-5-60-200-40.dynamic.gprs.plus.pl

62

Każdy pewnie będzie miał inne zdanie, ale faktem jest, że większość osób decyduje się jednak na leasing

Lawenda 22.11.2017 *.eou178.neoplus.adsl.tpnet.pl

36

Wiadomo, że przed podjęciem ostatecznej decyzji warto się dokładnie rozeznać. Faktem jednak jest, że coraz powszechniejszy i bardziej polecany stał się leasing, niż kredyt brany na samochód. Bardzo dobre warunki daje Bawaria Motors BMW, więc myślę, że warto zajrzeć do ich oferty, szczególnie, że oferują promocję miesiąca w serwisie. Ich salony znajdziesz w Katowicach, Warszawie, Jankach oraz w Gdańsku. Ja raczej zdecydowałabym się na nowy model, ale z tego co wiem to w sprzedaży mają także auta używane. Jakie modele BMW polecacie najbardziej?

Andrzej1544 25.02.2019 *.84-10-2-219.static.chello.pl

24
Wspomniany w artykule leasing nieruchomości jest niezwykle ciekawym rozwiązaniem, a zdaje się, niewiele się o nim mówi, mało osób wie np. to że jest korzystniejszy, gdy nie ma się odpowiedniej zdolności kredytowej.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.