Forum do artykułu: Leasing czy kredyt?

06.03.2017
wypowiedzi: 13
*.static.chello.pl

W temacie leasingu nieruchomości ten tekst może się przydać https://rynekpierwotny.pl/wiadomosci-mieszkaniowe/nieruchomosci-w-leasingu/1640/

10.03.2017
wypowiedzi: 7
*.toya.net.pl

Moim zdaniem warto wziąć dobry kredyt. Ja np na kupno samochodu wzięłam kredyt przez internet w AASA. Maja bardzo korzystne oproentowanie i wygodna spłate rat. Decyzja o przyznaniu redytu jest w kilka chwil, jeśli pomyślnie przejdziemy weryfikację, a pieniądze dostajemy równie szybko :)

15.03.2017
wypowiedzi: 44
*.181.117.18

Moim zdaniem leasing jest o niebo lepszy od kredytu. Jest o wiele większa liczbo korzyści dla firmy gdy samochód weźmie w leasing. Nie jestem pewny tylko czy lepiej wziąć w leasing z banku np z https://www.bzwbk.pl/firmy/leasing/leasing.html czy lepiej z jakieś firmy leasingowej. Co się lepiej opłaca? Muszę jeszcze rozeznać się trochę w tym temacie. A wracając do wątku uważam, że kredyt jest większym ryzykiem od leasingu.

17.03.2017
wypowiedzi: 41
*.83.30.197

Szanowni Państwo,

 

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

 

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

 

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

24.03.2017
wypowiedzi: 42
*.zabrze.vectranet.pl

Zależy oczywiście do tego co chcesz wziąć w leasing. Osobiście polecam brać w leasing np. sprzęt komputerowy: http://bignet.pl/sklep

29.05.2017
wypowiedzi: 20
*.229.41.188

Naprawdę ciężko powiedzieć. Chociaż jak ostatnio szukałem samochodu to w Bawaria Motors BMW w Warszawie otrzymałem naprawdę bardzo fajną propozycję leasingu więc możecie się zorientować - http://www.bawariamotors.pl/ na pewno podejście, że leasing jest najlepszy czy kredyt jest zależne od tego kto to będzie brał, ale moim zdaniem leasing daje więcej możliwości.

30.05.2017
wypowiedzi: 4
*.190.213.196

Według mnie leasing jest korzystniejszy. Chociaż faktycznie, w dużej mierze zależy to od tego, co chcesz kupić.

07.10.2017
wypowiedzi: 13
*.pl

No zgadza się wszystko zależy od samochodu i ile kosztuje. Ogólnie o warunki finansowania warto pytać tam gdzie kupujemy auto czy to komis czy salon. Fajne auta w dobrych cenach można kupić tutaj http://noweuzywane.eu/samochody_uzywane/ tam też możecie podpytać w jaki sposób opłaca się samochód zakupić czy leasing czy gotówka.

10.10.2017
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

leasing jest zawsze lepszą i tańszą opcja kupna czegoś

10.10.2017
wypowiedzi: 43
*.dynamic.gprs.plus.pl

Każdy pewnie będzie miał inne zdanie, ale faktem jest, że większość osób decyduje się jednak na leasing

22.11.2017
wypowiedzi: 32
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiadomo, że przed podjęciem ostatecznej decyzji warto się dokładnie rozeznać. Faktem jednak jest, że coraz powszechniejszy i bardziej polecany stał się leasing, niż kredyt brany na samochód. Bardzo dobre warunki daje Bawaria Motors BMW, więc myślę, że warto zajrzeć do ich oferty, szczególnie, że oferują promocję miesiąca w serwisie. Ich salony znajdziesz w Katowicach, Warszawie, Jankach oraz w Gdańsku. Ja raczej zdecydowałabym się na nowy model, ale z tego co wiem to w sprzedaży mają także auta używane. Jakie modele BMW polecacie najbardziej?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.