Forum do artykułu: Leasing czy kredyt?

06.03.2017
wypowiedzi: 9
*.static.chello.pl

W temacie leasingu nieruchomości ten tekst może się przydać https://rynekpierwotny.pl/wiadomosci-mieszkaniowe/nieruchomosci-w-leasingu/1640/

10.03.2017
wypowiedzi: 7
*.toya.net.pl

Moim zdaniem warto wziąć dobry kredyt. Ja np na kupno samochodu wzięłam kredyt przez internet w AASA. Maja bardzo korzystne oproentowanie i wygodna spłate rat. Decyzja o przyznaniu redytu jest w kilka chwil, jeśli pomyślnie przejdziemy weryfikację, a pieniądze dostajemy równie szybko :)

15.03.2017
wypowiedzi: 21
*.181.117.18

Moim zdaniem leasing jest o niebo lepszy od kredytu. Jest o wiele większa liczbo korzyści dla firmy gdy samochód weźmie w leasing. Nie jestem pewny tylko czy lepiej wziąć w leasing z banku np z https://www.bzwbk.pl/firmy/leasing/leasing.html czy lepiej z jakieś firmy leasingowej. Co się lepiej opłaca? Muszę jeszcze rozeznać się trochę w tym temacie. A wracając do wątku uważam, że kredyt jest większym ryzykiem od leasingu.

17.03.2017
wypowiedzi: 41
*.83.30.197

Szanowni Państwo,

 

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

 

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

 

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

24.03.2017
wypowiedzi: 17
*.zabrze.vectranet.pl

Zależy oczywiście do tego co chcesz wziąć w leasing. Osobiście polecam brać w leasing np. sprzęt komputerowy: http://bignet.pl/sklep

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.