Forum: Ruszają regionalne targi franczyzy 1477

Mariusz Cieślak 27.03.2017 *.public-gprs359198.centertel.pl

1
Idąc za modą na bycie fit i odchudzanie zamierzam otworzyć klub fitness, jestem już po wstępnych rozmowach z FitCurves i zamierzam wejść z nimi we franczyzę. Przyda mi się fachowe doradztwo, bo z zawodu jestem dietetykiem, ale to będzie mój pierwszy samodzielny biznes.

kapusciana 16.01.2018 *.188.146.225.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

5

Okazja warta uwagi :D

maciejmalinowski 15.03.2018 *.user-94-254-242-188.play-internet.pl

14

Jeśli chodzi o dobre targi dietetyczne to polecam - Dietetyk Saon

Maxer7000 15.03.2018 *.185.216.35.122

1

To bardzo dobrze. Chetnie obejrzę ofertę targową.

Prace inżynierskie i magisterskie -pisanie

BountyHunter 16.03.2018 *.185.216.35.253

1

To bardzo ciekawe. Ciekawe czy będą jakieś nowe systemy franczyzowe.

Politechnika Poznańska

Alma Hernandez 24.03.2018 *.static-host202-61-38-50.link.net.pk

2

Franchises have already proven that the business Essay Writing Service concepts work and that their business ideas are valid, hence the franchisors are replicating the business through franchising. They already know that there is a demand for their products. Hence it is less risky compared to a brand new business.

Stephany ortega 05.04.2018 *.static-126-146.connect2b.net

1
Designer leather jackets mens and women celeberity - Samish Leather. https://www.samishleather.com

pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.