Forum do artykułu: Wspólnicy biesiadują

28.03.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

http://www.3mdrealizacje.pl Polecam z czystym sumieniem. Ekipa godna polecenia dla osób startujących z pierwszym biznesem, najważniejsze nie zdzierają kasy za każdy papierek czy pomocy w uzyskaniu pozwoleń. Otworzyłam z nimi swoją wymarzona restauracje. Pan Marcin pomoże we wszystkim.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.