Forum do artykułu: Prywatna przychodnia lekarska: Popyt na zdrowie

20.06.2017
wypowiedzi: 15
*.icpnet.pl

Ja nie czekam w kolejkach i nie muszę jeździć po całym mieście. Firma kupiła nam ubezpieczenie medyczne w omniDoc, więc mogę umówić się na wizytę online i porozmawiać z lekarzem pierwszego kontaktu, no i specjalistą.

07.09.2017
wypowiedź: 1
*.ennet.pl

Ja zdecydowanie wybieram prywatne przychodnie. Darmowa wizyta nie jest warta całego dnia zmarnowanego w kolejce, dlatego na wszelkiego rodzaju badania udaję się prywatnie, nawet na usg stawów bydgoszcz czy urolog bydgoszcz Nie ma co oszczędzać na zdrowiu. Oczywiście wiem, że nie każdego stać na tego typu rzeczy, ale jeśli tylko mamy możliwość to dla własnej wygody i jakości wizyty warto.

18.09.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A co myślicie obecnie nad gabinetami masażu ? Np coś takiego jak tutaj: thai-massage-szczecin.com czy jest to biznes, w który warto inwestować według was? Będzie na to popyt?

21.09.2017
wypowiedzi: 28
*.dynamic.gprs.plus.pl

Ja też wybieram prywatne przychodnie. Jeżeli dziecko ma pierwsze objawy przeziębienia, to podaję mu syrop http://levopront.pl/suchy-kaszel-u-dzieci.html i zazwyczaj przechodzi. W poważniejszych przypadkach nie chcę czekać w kolejkach z chorym dzieckiem, więc nie ma wyjścia, jak wybrać się prywatnie. 

22.09.2017
*.play-internet.pl

A co myślicie o gabinecie medycyny estetycznej oferującej redukcję zmarszczek, mezoterapię czy plazę IQ coś takiego jak http://ladymed.pl/zabiegi/mezoterapia-iglowa/ . Warto?

22.09.2017
wypowiedzi: 5
*.a2mobile.pl

Ja tam leczę się prywatnie, wcześniej bym umarł jakbym miał czekać tyle w kolejkach...

kantor kamień pomorski

03.10.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja jednak wolę prywatne przychodnie. Jakoś większe mam do nich zaufanie. Osobiście chodzę tutaj: cordis.com.pl i jestem bardzo zadowolony. Polecam z czystym sumieniem.

19.10.2017
wypowiedzi: 22
*.244.185.28

Zgadza się, coraz więcej osób stara się chodzić prywatnie do lekarzy. Również moim zdaniem to z powodu większych oczekiwań pacjentów. W dodatku w prywatnych gabinetach zwykle jest bardziej nowoczesna aparatura, np. takie urządzenia ABPI. Info do osób mających profesjonalne gabinety - możecie taki zakupić u tego dystrybutora www.mesi-abpi.pl, więc jeśli ktoś jeszcze nie posiada, można to nadrobić, polecam. Sprzęt wygodny w użytkowaniu i niezwykle niezawodny.

20.10.2017
wypowiedzi: 27
*.dynamic.gprs.plus.pl

Osobiście polecam Wam dobrej jakości sprzęt do takich przychodni. To bardzo ważne. W www.medseven.eu znajdziecie na pewno dużo przydatnych produktów! W moim gabinecie doskonale się sprawdzają!

07.11.2017
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja np ne widzę sensu w takich przychodniach. Zauważyłem że na mało czym tam się znają, zazwyczaj to tylko pięknie wygląda. Kompetencje zerowe a a taki ciśnieniomierz czy termometr to mam w domu i sam mogę sobie ciśnienie sprawdzić. 

13.11.2017
wypowiedzi: 12
*.play-internet.pl

Pewnie, że się opłaca jak np. placówka grochowska9, która oferuje wysokiej jakości usługi medyczne takie jak np. USG Poznań

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.