Forum o artykule: Przyszpieszyć płatności 1482

Adamila021 01.07.2017 *.apn-77-114-79-139.dynamic.gprs.plus.pl

19
Możecie również bardzo przyspieszyć płatności w swojej firmie za pomocą wykorzystania agregatora płatniczego MyBill https://mybill.pl/. Jest to bardzo fajny sposób na mikropłatności waszych klientów, najczęściej wykorzystuje się to przy wykupywaniu dostępu do materiałów w sieci.

jameslambertt 16.11.2017 *.157.85-71-198.rdns.scalabledns.com

1

If you buy essay online will be able to use the micropropagation of your customers, and you will appreciate it too.

Mitek7 17.11.2017 *.194.181.117.18

63

Uważam że lepsza jest sprzedaż faktur i faktoring i pod tym względem, jak pisała koleżanka Klaudyna, sprawdza się "monevia". Kilkakrotnie sprzedawałam im faktury i dzięki temu mogłam liczyć na szybszy spływ gotówki dla swojego przedsiębiorstwa. Przy okazji chciałam się zapytać Was, czy słyszeliście kiedykolwiek o tym portalu - [url]https://www.warehouses.pl/pl/[/url]? Będę wdzieczna za podpowiedzi, ponieważ szukamy z mężem nowej siedziby firmy i podobno na tej stronie można znaleźć wiele propozycji hal i magazynów.

Patrycja Bluszcz 18.03.2018 *.185-135-123-193.laguna.net.pl

39

Natychmiastowe płatności to teraz normalna sprawa i wiąże się to przede wszystkim z płatnościami np. w sklepach online. Firmy oferującyh odpowiednie systemy jest wiele, ale jest tylko kilka, które są znane i polecane. Jedną z nich na pewno jest https://www.cashbill.pl/ Słyszeliście już o nich? A może korzystaliście? Jeśli nie to koniecznie musicie wejść na stronę i poznać wszystkie szczegóły.

Klaudia Zielińska 27.03.2018 *.host-n1-109-59.telpol.net.pl

Mając firmę warto zaopatrzyć się w przyjmowanie szybkich przelewów, płatności paysafecard oraz płatności mobilnych. Świetnym rozwiązaniem tutaj będzie serwis https://hotpay.pl/
Cenie ich głównie za to, że mają szybkie wypłaty, świetny support i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Mam na myśli, że jeżeli potrzebujesz jakiś rozwiązań dedykowanych, wtyczek czy pomocy przy wdrożeniu to oni zawsze chętnie i szybko pomagają :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.