Forum do artykułu: Masz dłużnika? Nie czekaj na komornika!

09.01.2018
wypowiedzi: 40
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja ostatnio szukałam pomocy, bo chciałam założyć sprawę u komornika, a nie miałam z tym wcześniej styczności. Na szczęście internet jak zwykle pomógł i trafiłam na stronę http://www.cwanywilk.pl/jak-zalozyc-sprawe-u-komornika-o-zaplate/

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.