Forum: Szkolenia inżynierskie? - edukacja 41

królowa_elza 11.04.2018 *.ip-5-172-233-155.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

57
Dostaliśmy w firmie ofertę na takie szkolenie http://emt-systems.pl/oprogramowanie-siemens-tecnomatix.html i zastanawiamy się czy warto wysłać na nie naszych pracowników. Tematyka bardzo ciekawa. Dodatkowo jest możliwość otrzymania dofinansowania. Czy ktoś może korzystał z oferty tego ośrodka szkoleniowego?

Anka.T 24.04.2018 *.212.244.185.28

4
Moja znajoma kiedys korzystala i z tego co pamiętam to była zadowolona:)

Stella 05.05.2018 *.WimaxUser37179-74.wateen.net

1
Discovered this organization offering web based preparing on C#, Paper Writing Help Online and MVC obvious clarification they have practical experience in this three courses . You can discover there free video instructional exercises on YouTube.

Rick Graham 19.05.2018 *.209.58.168.232

1
This is the greatest one thing which is going to be one of the greatest stuff to witness order coursework have been working well enough for me its one of the finest information here.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.