Forum: Zmiana siedziby firmy - usługi dla biznesu 67

Deppo 01.06.2018 *.194.181.117.18

51
W związku z rozwojem mojej firmy poszukuje atrakcyjnej lokalizacji dla nowej siedziby głównej mojego przedsiębiorstwa. Rozważam wybór spośród takich miast jak Warszawa, Wrocław oraz Gdańsk. Znacie może jakieś ciekawe strony, za pomocą których można porównać i znaleźć atrakcyjne oferty biur pod wynajem lub na sprzedaż? Zależy mi na biurze o powierzchni około dziewięciuset metrów kwadratowych najlepiej zlokalizowanych gdzieś w centrum wyżej wymienionych miast. Celem zmiany biuro mojej firmy jest głównie lepsza dostępność dla potencjalnych klientów oraz wzrost rozpoznawalności marki dzięki atrakcyjnej lokalizacji. Z tego, co na ten moment udało mi się ustalić dzięki informacji znalezionych na stronie https://www.biznesowi.pl/zmiana-adresu-firmy-zobacz-jakie-masz-obowiazki/ , zmiana taka wiążę się dodatkowo z zaktualizowanie danych mojej firmy w centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej.

lolek100 11.07.2018 *.ip-91-223-167-177.naszasiec.net

146
Warszawa to dobry wybór https://vindicat.pl/baza-wiedzy/kancelaria-windykacyjna-co-jest/

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.