Forum: Rękodzieło - scrapbooking - kosmetyki, biżuteria, upominki 49

adamtkocz 06.06.2018 *.ip-89-161-78-58.tel.tkb.net.pl

10
Hej, sporo ostatnio myślę o otwarciu sklepu związanego z rękodziełem, a konkretnie scrapbookingiem. Widzę, że ten rodzaj rękodzieła jest coraz bardziej popularny, a sklepów nie ma wcale tak dużo. Moja dalsza znajoma od paru lat prowadzi https://scrapshop.com.pl/ i jest zadowolona. Co o tym myślicie?

prawicowiec 12.06.2018 *.89-64-61-225.dynamic.chello.pl

15
Cześć, mam rękodzieło rekodziełem ale ja mam inne konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z uwagi na niepewność na rynku Bitcoin, Ethereum będzie "nowym złotem"? Można na tym zarobić? Jak to wygląda?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.