Forum: Yerba MaTe - gastronomia 178

Davers 06.07.2018 *.adj40.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Cześć, mam pytanie o słynną Yerbe, czy ktoś z was pije może na forum sobie ? znalazłem fajny sklep https://ymt24.pl/ w którym mają wszystko co potrzebne do Yerba MaTe i można sobie zamawiać przez internet. Powiem szczerze że bardzo lubię pić Yerbe i polecam każdemu spróbować sobie bardzo zdrowe i dobrze działa na trawienie taka yerba. Jak ktoś nigdy nie pił to zestaw też może sobie kupić i spróbować.

Marek862 25.07.2018 *.130.180.198.226

66
zanim zaczniesz pić yerbę poczytaj o tym jakie ma skutki uboczne https://pieknojestwtobie.com/jakie-wlasciwosci-i-skutki-uboczne-ma-herbata-yerba-mate/

Janek1 26.07.2018 *.52-165-19-193.static.isp.enf.pl

1
Jeśli mówimy o jakichkolwiek skutkach ubocznych to jedynie w przypadku, gdy pijemy mate za dużo(kofeina vel. mateina) lub łączymy picie mate z paleniem tytoniu, ale to dotyczy się wszystkich ciepłych napoi. Nie ma co siać niepotrzebnej paniki. Wg. mnie yerba mate to alternatywa dla kawy lub niezdrowych energy drinków. Ja mate piję od kilku lat i sobie bardzo chwalę ;) innym też polecam :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.