Forum: Wyposażenie ciucholandu - moda 112

Elur 07.08.2018 *.host2.166.rako-lan.pl

10
Cześć! Jak myślicie, czy manekiny męskie mają spore wzięcie wśród sprzedawców? Ma jakiś sens prowadzenie takiej działalności? To dość prosta produkcja i nie droga, a ceny gotowych manekinów potrafią być przeogromne.

Tonke 13.08.2018 *.host2.166.rako-lan.pl

1
Ostatnio widziałam na chec-poznania-swiata.pl artykuł na temat właśnie sklepów odzieżowych, może przeczytanie go da ci odpowiedź na to pytanie. Ale wydaje mi się że to ma sens. ;)

Tryna 13.08.2018 *.host2.166.rako-lan.pl

2
Portal znak-zapytania.pl też poruszył ostatnio tematy produkcyjne, sądzę że bez problemu znajdziesz ten felieton. Pozwoli ci to spojrzeć na cały pomysł chłodnym okiem dokumentalisty.

Manieka 13.08.2018 *.host2.166.rako-lan.pl

2
Chyba poruszę ten temat na swojej stronie wielorakietematy.pl bo sporo osób widzę że wciąż się boi podjąć działania. Warto zaczynać z własnymi działalnościami, początki zawsze trudne ale potem to już coś ;)

Ponomariaf 13.08.2018 *.host2.166.rako-lan.pl

10
Te tematy to twardy orzech do zgryzienia, nie da się jednoznacznie niczego określić. Każdy przypadek będzie inny i w każdym co innego zagra pierwsze skrzypce ;)

frdobre 17.08.2018 *.42.114.35.129

4
To nie moja dziedzina, więc nie wiem zbyt wiele. Dziękuję za informację. imgrum

Zonia 30.08.2018 *.public-gprs369600.centertel.pl

12
Na pewno manekin z ,,lepszymi" ciuchami przyciągnie do ciucholandu klientów ;) Ja bym zainwestowała w chociażby jakiś ,,po przejściach"

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.