Forum: Ubrania XXL - moda 110

Trulkad 22.08.2018 *.host2.166.rako-lan.pl

6
Ostatnio bardzo się naszukałam koszuli w dużym rozmiarze dla mojego taty i w związku z tym, mam propozycję, by wpisywać w tym wątku sklepy z fajną odzieżą w dużych rozmiarach. Również dla pań. Polecam również przeczytać na http://ogarniaj-tematy.pl/odziez-damska-xxl-jak-ukryc-niedoskonalosci/ jak ukryć niedoskonałości XXL . Pozdrawiam

Zonia 30.08.2018 *.public-gprs369600.centertel.pl

12
Takiej odzieży można poszukać w internecie :) Pewnie będzie większy wybór niż w sklepach...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.