Forum: Green Way 1475

mimi 12.03.2003 *.labci1s25.ae.poznan.pl

i bardzo dobrze!Bardzo sie z tego ciesze ze barow przybywa,teraz przynajmniej wegetarianie maja gdzie jesc zdrowe i dobre jedzenie!Sam w przyszlosci zamierzam otworzyc bar w sieci greenway.

Hej, a co tam mozna zjeść?? 15.03.2003 *.pb198.wegrow.sdi.tpnet.pl

Czy jedzenie w Green Way jest dobre??
Czy lokale mają w sobie to "coś"
Powiedzcie bo nigdy tam nie byłem:)

pasikonik 16.03.2003 *.mok.waw.pl

Byłem w Greenway w Gdńsku Żabiance (stacja PKP) niedalego gdańskiego AWF-u. Nieduzy bar, ale schludny i z pomysłem. Nawet byłem zaskoczony. Sporo róznego zarcia, zielenina na tysiąc sposobów. Moim zdaniem bar ma to cos w sobie.

zaba75 21.01.2004 *.212.185.43.213

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa jest biorcą greenway'a? Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie info. Opłaca się wejśc do tej sieci, jak się współpracuje z firmą, w ogóle wszelkie uwagi i doświadczenia. Mieszkam w mieście, gdzie nie ma jeszcze tej firmy - myslę, że nie jestem konkurencją,dlatego proszę o szczerośc. Dziękuję z góry

zaba75 22.01.2004 *.212.185.43.213

Kochani, pomóżcie mi, proszę, chyba ktoś ma jakieś doświadczenia....

red 22.01.2004 *.NAT-3.autocom.pl

a jakiej wielkości jest miasto ?

zaba75 23.01.2004 *.212.185.43.213

600 - 700 tys., duże miasto, pełno studentów

red 23.01.2004 *.NAT-3.autocom.pl

proszę o podanie e-maila lub nr telefonu. chętnie podzielę się informacjami.

zaba75 23.01.2004 *.212.185.43.213

Super, dziekuję bardzo! Może podam tel.komórkowy 0503 179 714. Proszę może przysłać mi jakiś numer stacjonarny sms'em, pozwolę zadzwonić sobie w sobotę.

Magda 30.03.2004 *.futuro.squid.lacze2.interecho.com

Naprawde bardzo dobre jedzonko
za nieduze pieniadze.

badi 29.08.2004 *.nat1.udn.pl

1
Helou
Byłem w Grinłeju w Sopocie i musze przyznac że miło mnie zaskoczył. Położenie lokalu całkiem ok, choc mohło by byc lepsze (trafiłem przypadkowo po znaku 'wegetariańskie jedzenie' czy cos takiego), bo szukałem czegos bez miesa i dopiero po jakims (dłuższym czasie) znalazlem GW. Po pierwsze: JEDZENIE JEST PYSZNE! Wszystkie dania widac (za lada sa apetycznie poukładane :) co wzmaga apetyt. Menu jest fajnie dobrane. Wcinałem zupe z soczewicy i samosy z warzywami i chłodnik - PYCHA! Wystrój wnetrza, mimo małej powierzchni całkiem dobry, choc nie zdążyłem poczuc klimatu bo siedziałem na zewnatrz. Jestem bardzo zadowolony ze taka siec powstała, a najlepsze ze jest juz lokal w wawie.

jergor 25.10.2004 *.cqu111.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ta sieć już gdzieś odnosi jakieś sukcesy? Trend w kierunku zdrowego odżywiania może pomóc Greenway i innym podobnym miejscom, np. Subway. Co o tym sądzicie?

Mariusz 25.10.2004 *.biy217.neoplus.adsl.tpnet.pl

Greenway tam gdzie sie pojawia odnosi sukces
Subway-raczej nie kojarzy się ze zdrową zywnością
Greenway mają fajne lokale i jedzonoko jest super

DMI 04.07.2005 *.proxy-ursus.spray.net.pl

1
czy macie jakieś doświadczenia we współpracy z siecią Green Way? jeżlei tak, serdecznie prosże o wszelkie informacje!!!!

Wegan 20.07.2005 *.arw210.internetdsl.tpnet.pl

Hej! Nie mam doświadczenia we współpracy ale jestem w tej restauracji prawie codziennie i musze powiedzieć, że na brak klientów nie narzekają. W godzinach obiadowych bardzo trudno znaleźć wolne miejsce przy stoliku. Wegetariańskie jedzenie jest bardzo tanie więc przebitki na danych produktach też majaduze a mimo tego ceny są bardzo atrakcyjne.

Taki bar sprawdziłby się na 100% w większym miescie, pow 100tys mieszkanców. Pozdrawiam

Agas 06.12.2005 *.btb21.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może ktoś wie coś na temat tej sieci.Mam na myśli czy naprawdę pomagają przy założeniu baru,jak układa się współpraca.Jak to się wogóle sprzedaje,czy bardzo duży czynsz, jaki jest w punktach wymaganych przez sieć ,oraz opłacenie pracowników plus koszty inne, czy to wyrobi na siebie.

Arczi 02.02.2007 *.217.149.44.21

1
Mysle o otworzeniu baru Greenway w duzym miescie Holandii - czy ktos ma jakies doswiadczenie odnosnie wspolpracy z Firma z poza Polski ?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.