Forum o artykule: Biznes na wsi 50

silownia125 21.09.2018 *.public-gprs355364.centertel.pl

3
Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy macie jakieś pomysły na biznes na wsi.Dodam że do najbliższego miasta mam 13km(miasteczko 10000mieszkancow)i drugie 33 km ode mnie (ponad 53000 mieszkańców). Na wsi gdzie mieszkam jest szkoła, przedszkole, mleczarnia, warsztat spawalniczy i samochodowy,cmentarz, dwa sklepy spożywcze, sklep z art metalowymi, pomieszczenie po Piekarczarni. Myślałem nad jakimś skladem- spore podwórko, lub handlem art do czystości(produkty sanchem). Lub Wy macie jakąś propozycję współpracy? Pozdrawiam

silownia125 21.09.2018 *.public-gprs355364.centertel.pl

3
Zapomniałem dodać również is w promieniu 15 km 4 tartaki, producent zrebki i dealer maszyny rolniczych.

strykow1w 16.10.2018 *.bqs86.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Na wsi możesz otworzyć agroturystykę i przyjmować gości.

Asia Moska 17.11.2018 *.public-gprs353361.centertel.pl

4
Z tą agroturystyką to trzeba dobrze trafić, mieć ciekawą miejscówkę z jakimiś lasami, jeziorami, może trasy rowerowe, nie wszędzie da się z tym wystartować.

hungry_heart 05.03.2020 *.194-61-68-197.rudcom.pl

38
Agroturystyka to świetny pomysł, ale trzeba mieć warunki.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.