Forum: agencje ochrony - usługi dla biznesu 77

adamo 03.10.2018 *.aejo149.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
http://awsb-hektor.pl/ Nasi pracownicy już na etapie wstępnej rekrutacji są szczegółowo sprawdzani pod kątem dotychczasowego zatrudnienia, posiadanych kwalifikacji oraz niekaralności. W trakcie zatrudnienia w naszej firmie ich wiedza merytoryczna jest stale weryfikowana a kwalifikacje i uprawnienia podnoszone.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.