Forum: Prawo własności przemysłowej

28.01.2004
Makler
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić w jaki sposób ustawa "Prawo własności przemysłowej" ograniczała franchising? Kiedy regulacja ograniczająca weszła w życie i kiedy ją zniesiono? Czy ograniczała ona tylko instytucję masterfranchise czy ogólnie cały franchising?
Jakoś nie moge nigdzie znaleźć wyczerpujących informacji na ten temat, a w prawie nie bardzo się orientuje.

Pozdrawiam
Makler

02.02.2004
Makler
*.internetdsl.tpnet.pl

Widzę, że jeśli ja nie wiem to i nikt nie wie :D

03.02.2004
Doradca
*.eranet.pl

A może tak zamiast zadawać głupie pytania przeczytałbyś uważnie informacje zawarte na tym portalu...

03.02.2004
Makler
*.internetdsl.tpnet.pl

Może tego nie potrafisz zrozumieć, ale kto pyta nie błądzi. Artytuły z portalu przeczytałem, z opcji "szukaj" potrafię korzystać. Jednak im więcej informacji tym lepiej. Skoro nie masz o czymś pojęcia to się nie udzielaj.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.