Forum: Sklep Medicine oraz ich okropne zachowanie względem klienta - moda 114

Ewelina46 20.09.2019 *.public-gprs400592.centertel.pl

1
Dzień dobry. Zakładam ten wątek by znaleźć kogoś, kto być może też miał problem z tym sklepem - zresztą, z tego co widziałam, opinie na temat tego sklepu nie powalają (na Facebooku jest wręcz wyłączona możliwość recenzji, co jest bardzo wymowne samo w sobie). Większość zgłoszeń jest zwyczajnie ignorowana (na moje zareagowano dopiero po piątym mailu na przykład, a wiadomość na Facebooku odczytano i zignorowano). Odmówiono mi odbioru mojego zamówienia internetowego ze względów (w moim mniemaniu i zresztą nie tylko) niedoprecyzowanych na stronie internetowej (rację przyznała mi nawet pracowniczka sklepu w którym byłam i przeprosiła za niedopatrzenie) - natomiast gdy skontaktowałam się z obsługą klienta w tej sprawie zaczęli wszystkiemu zaprzeczać - nie mówię tu o chęci rekompensaty, ale pisząc do nich liczyłam na... przeprosiny? Wprowadzenie zmian na ich stronie internetowej? Cokolwiek. Nie spodziewałam się natomiast kompletnego zignorowania tematu i dolewania oliwy do ognia wmawiając mi, że nie mam racji i rzeczy o których opowiadam się nie wydarzyły. Miał ktoś z was podobną sytuację w trakcie kontaktowania się z ich obsługą klienta? Z góry dziękuję.

Beata C. 26.11.2019 *.user-5-173-200-141.play-internet.pl

11
Podobnie

Anna23 01.12.2019 *.185-153-35-136.dynamic.telkab.pl

1
Większość firm ignoruje takie maile i skargi klientów nie zależnie od branż jaką się zajmuje. Już skończyły się czasy ,,klient nasz Pan" ponieważ większość takich skarg piszą ,,Janusze" przedstawiając swoją najczęściej wymyśloną rację. Badania dowiodły, że ludzie którzy piszą takie skargi najczęściej kierują się zawiścią, chęcią zaszkodzenia komuś, zemstą, więc firmy ignorują takie maile, lub w najlepszym wypadku, odpisuje krótkie zdanie na zasadzie kopiuj wklej - przyjrzymy się sprawie, jest nam przykro i KONIEC

JoannaK 20.07.2020 *.159-205-69-73.adsl.inetia.pl

2
Nie spotkałam się nigdy z takim postępowaniem. Co konkretnie było przyczyną odmowy?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.