Forum: Drogerie Natura – zostańmy Partnerami 1475

OMEN 23.01.2003 *.217-97-216-118.tvk.tpsa.pl

JEDEN PROBLEM ....MUSZĄ ZNALEŻĆ 120 frajerów, KTÓRZY TEN kwitnący INTERES POCIĄGNĄ ......

Marcin 24.01.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Może coś więcej napiszesz bo półki co twoja informacja nie ma sensu - brak faktów.

Ania 28.01.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Już znaleźli kilkuset biorców. A ja myślę aby zostać kolejną...

Yogi 01.02.2003 *.217-97-216-118.tvk.tpsa.pl

Ania a gdzież to ty z tym "szczęściem" chcesz się rozłożyć ....... ?

Yogi 07.02.2003 *.217-97-216-118.tvk.tpsa.pl

Ludzie piszcie coś o tym cooooooool bo pomyślę, że to kichaaaaaaa !?

Chińczyk 20.02.2004 *.pa247.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl

Przepraszam , na czym ma polegać ten "kontratak" Polbity, czyli właściciela Drogerii Natura ? czy na sprzedaży własnych 70-ciu sklepów konkurentowi - sieci drogerii Schlecker , a pozostawieniu na lodzie 230 drogerii franczyzowych ? Z dobrze poinformowanych źródeł wiem , że w tym kierunku zmierza "taktyka" Polbity. Szkoda tylko , że nic o tym nie wiedzą franczyzobiorcy.

End 21.02.2004 *.host-81-190-192-144.gizycko.mm.pl

Franszyzobiorcy Polbity są bardzo dobrze przeszkoleni w niewiedzeniu. Nawet nie muszą udawać, że nic nie wiedzą. "Dołącz do nas", "Zostańmy partnerami" a za chwilę "Bay ...Bay".

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.