Forum: Myślałem, że tu znajdę jakieś porady - niestety?

23.03.2004
Piotr
*.kknjo.univ.gda.pl

Niestety się myliłem, co wejdę to jak na jakimś forum na Onecie dla szczeniaków - wyzwiska, obelgi - żadnych konkretnych informacji, az się przykro patrzy?

30.03.2004
Arek
*.8.179.146

Niestety zgadzam się !!

30.03.2004
niki
*.mntcrm01.md.comcast.net

tak panowie nic konkretnego, sam sie dziwie co tu robie

02.04.2004
kolif
*.dolsat.pl

Taka mętalność juz nasza

02.04.2004
Anonim
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Zadaj lepiej jakieś konkretne pytanie - z tego co widzę w wielu temach są ciekawe odpowiedzi.

20.05.2004
studenciak
*.slp.vectranet.pl

Tak sobie wlasnie siedze i czytam wszystkie wpisane tutaj posty i mam mieszane uczucia, bo jest tutaj sporo osob, ktore z uporem maniaka obrzucaja obelgami jakies firmy. To jest dla mnie nie zrozumiale. Ale zadalem kilka pytan i ciekaw jestem czy dostane na nie jakies konkretne odpowiedzi. pozdrawiam

20.05.2004
Odowiadający
*.233.204.54

Studencik, nie wiem jak to powiedzieć ... ja z natury nigdy i niczego nie krytykuję, jestem radośnie nastawiony do życia, ale twoje pytania nie najlepiej świadczą o tobie - pytasz o McDonald's, Reserved, itp. i dobrze, ale to o co dokładnie pytasz to jakiś dramat i kpina - odsłaniasz swoją ignorancję i itp.
Cieszę się że jesteś z nami ale jak będziesz chciał coś napisać to się wcześniej zastanów.

20.05.2004
studenciak
*.slp.vectranet.pl

Trzeba zaczac od tego ze to nie ja pytalem ani o mc donalds ani o reserved, ja tam tylko opowiadalem na pytania ktore ktos inny postawil, ja zadalem trzy pytania: jedno dotyczace pracy licencjackiej, drugie hendersona a trzecie chevignon, wiec Ty sie zastanow, albo czytaj uwaznie posty, a nie obrazasz i wyzywasz ludzi od ignorantow:-)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.