Forum o artykule: Polska pizza we franczyzie 1475

pytajnik 13.05.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

"przy wkładzie 20 tys. zł, nie można się spodziewać 10 tys. zł dochodu miesięcznie - przestrzega reprezentująca sieć Sandra Kin",

a ile należy zainwestować aby się spodziewać owych 10 tys./m-cznie?

Marcin 13.05.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Pewnie musisz otworzyć dwie-trzy pizzerie

wojtek 17.05.2004 *.teles1.verizone.com.pl

co to za pizzeria za 20tys.sam piec kosztuje okolo 10tys a gdzie wystroj lodowki,kasa fiskalna chyba ktos tu nie potrafi liczyc

gg 24.05.2004 *.rx198.internetdsl.tpnet.pl

to proste oni sprzedaja urządzenia do pieczenia nalesnikow z selgrosu ( wczesniej z tele zakupow Happy Lady i Happy Man ) cena ok 200pln
tajemnica ich ciasta jest w ksiązce kucharskiej (rozdzial pizza itp )wiem bo sam kupilem
pozdrawiam naiwnych

Naiwny 25.05.2004 *.c8-2.icpnet.pl

O!!!! ja rowniez dalem sie nabrac - patelnie do nalesnikow dobre:-))), mnie brakowalo slow by opisac te "energooszczedne" urządzenia rodem z selgrosu w promocji 99 PLN za zgrzewke.
Tak na marginesie - ile jeszcze bedziemy sie nabierac na interesy zycia przy minimalnym nakladzie finansowym.

Marcin 26.05.2004 *.aea83.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przecież Colę kupisz też w supermarkecie. A jednak wszyscy ją sprzedają. To chyba dobrze, że sieć korzysta z najtańszych materiałów.

Pawel 26.05.2004 *.c8-2.icpnet.pl

no niby tak - porownanie do coca-coli jest nie na miejscu - to jest uznana marka , a produkt wychodzacy z patelni do nalesnikow jest mierny i niech sie znajdzie 10% licencjobiorcow PAP, ktorzy robia na tym interes to odszczekam wszystko - pozdrawiam i zapraszam do konkurencji - naprawde probowalem i tak jak szybko uruchomilem tak szybko zamknelismy interes.

Jarek 01.06.2004 *.ke151.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ma co się oszukiwać. Duże sieci pizzeri wymagają od biorcy wkładu na poziomie 150 - 200 tyś złotych lub wyżej. Wtedy możemy mówić o profesjonalnej pizzerii. I nie ma co liczyć że ten interes zwróci się w rok lub dwa.

ekspert 05.06.2004 *.staticline657.toya.net.pl

niezależnie co ukaże sie w najnowszym magazynie na temat Pan American Pizza raczej to nic nie zmieni w opinii ludzi ,którzy juz prowadzą swoje restauracje, ponieważ smak pizzy pieczonej w ich "naleśnikarkach" pozostawia duzo do życzenia,a wejscie do sieci powoduje,że muszą liczyć się z normami jakie nie są w umowie jasno sprecyzowane.Powodzenia tym,którzy dopiero zaczną z nimi współprace

Ela 08.07.2004 *.pa151.pila.cvx.ppp.tpnet.pl

8
Nie zgodze się z opinią o Pan American Pizza . Jestem licencjobiorcą i jestem bardzo zadowolona . zapraszam do mnie do kępna ul. Warszawska 32. Na czy pieczemy a czy to ma znaczenie . Głupie snobistyczne wypowiedzi . za niewielkie pieniądze przy pomocy fachowców od roku mam własne miejsce pracy i przyzwoite dochody . To najlepsza franchiza bo za realne dla normalnych Polaków pieniadze . a co marki nie mamy kompleksów . zaczynamy otwierać placówki w innych krajach . kiedyś też śmiano sie z wielkich sieci . mozesz kupić frytownicę i urządzenie do hamburgera a nie bedziesz Mc.Donaldem. a szanownego Pawła to znam bo go szkoliłam . Kogo jeszcze oszukasz ? i uciekniesz jak Szczur ?
Pytajcie ludzi o opinię którzy pracują w sieci już rok , dwa a nie oszustów . a dla snobów jest inna sieć gdzie mogą zaiwestować 200 tyś zł ja wolę otworzyć 5 lokali Pan american Pizza . a własnie otwieram 2 .

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.