Forum: Najlepsi franczyzodawcy

18.05.2004
Lech
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem najlepszymi dawcami licencji są:
1.Drogeria Natura
2.McDonald’s
Przynajminiej mi się tak wydaje nikt się na nich nie skarży
A jakie są wasze typy podajcie i uzasadniijcie je
Dziękuje

18.05.2004
BayBay
*.gizycko.mm.pl

A może Twoim nr1 już od dawna i na poważnie nikt nie zawraca sobie głowy .... bo i nie ma czym. Pomyślałeś o tym ? Dobre kosmetyczne sklepy nigdy nie miały co tam szukać. Dla tych co mieli jeszcze złudzenia i próbowali "wytrwać" u boku Polbity następuje właśnie czas pożegnań.

18.05.2004
Lech
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dziękuje za wypowiedz
To jest twoje zdanie i masz do nigo pełne prawo
Jeszcze raz dziękuje i zachęcam innych do wpisywania się
P.S. A ty Bey Bey jaki masz swój typ na miejsce nr.1???????????????????????????

29.07.2005
wypowiedzi: 10
*.idea.pl

Baybay, czy jesteś lub byłeś w cieci Natura? Skąd Twoje informacje o wychodzeniu z sieci?
Proszę o odpowiedż, bo przymierzam się do tej sieci, a nie chciałbym "umoczyć".
pozdrawiam
maximus

29.07.2005
Zibi
*.devs.futuro.pl

Moją wypowiedź skierowana jest do ludzi rozumnych: "maximus" ja też się zastanawiam nad przystąpieniem do sieci "Drogerie natura", szkoda tylko, że ta sieć już się nie rozwija na zasadzie franczyzy .... i to co najmniej od roku ......

30.07.2005
wypowiedzi: 10
*.idea.pl

Faktycznie Natura przestała pokazywać się na tej stronie, ale na swojej www, mówi o sobie jako o sieci franczyzowej, a stanowiska d/s rozwoju sieci nadal istnieją. Może więc zmiana tempa i formy naboru??? Jak widać staram się być rozumny ;-)
Nadal proszę biorców Natury o opinię.
maximus

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.