Forum: franchising.info.pl - rzetelna informacja??? Raczej nie. 1478

Neo 18.05.2004 *.jz209.neoplus.adsl.tpnet.pl

Portal franchising.info.pl chełpi się tym że prezentuje firmy działające zgodnie zasadami etyki franchisingu. Jedną z takich zasad jest to że: OFEROWANY BIZNES NA ZASADACH FRANCHISINGU MUSI BYĆ SPRAWDZONYM , DZIAŁAJĄCYM BIZNESEM. Skąd w takim razie w portalu reklama czegoś o nazwie Kyros Kebab (szukają mastera w Polsce)??? Z tego co się orientuję firma ta nie ma ŻADNEGO biorcy w Polsce. Drodzy Państwo interes sprawdzony w Malezji - to chyba dość daleko od Polski (tak mi się przynajmniej wydaje) ma duże szanse niepowodzenia w Polsce. Inna kultura chociażby, inne nawyki żywieniowe. Gdzie obiektywizm firmy Profit system??? Gdzie zasady i etyka franchisingu. Wstydzcie się...

Mak 19.05.2004 *.195.117.38.89

Idąc twoim tokiem rozumowania, to MC Donald nigdy nie dotarłby do Europy, bo to inne nawyki żywieniowe, a Ameryka jest taaak daleko. Jeśli dobrze cię rozumiem, to zakładsz, że zagraniczne systemy chcące wejść na rynek polski, muszą sprzedać klika licencji "zwykłym" biorcom, a potem dopiero sprzedają licencję master. To trochę odwrotnie.

Piotr 19.05.2004 *.komp08.kknjo.univ.gda.pl

10 lat temu wszyscy sie śmiali jak ktoś chodził z wlizką i dużym przedmiotem przy uchu???
Wszyscy mówili, że to się nie przyjmie w Polsce a sie przyjęło ;-))
Kto wtedy zainwestowal w telefony kom. to zarobił a ktoś taki jak NEo mówił, za mały zasięg??? I dalej bąki zbija ;-)
Pozdr

Morfeusz 19.05.2004 *.62.233.204.54

Noe bez żartów, oferta Malezyjska znajduje się w dziale "licencje master" na które nigdy nie będzie cie stać, ale jak rozumiem coś tam sobie chciałeś napisać na tym forum, a kilku ludzie wzięło cię na poważnie ... ale z ciebie dowcipniś :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.