Forum: Mydło i Powidło 1475

camelia 19.05.2004 *.pd176.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl

"Mydło i Powidło" z Łodzi na ul.Piotrkowskiej 65 nie polecam jako franchisingodawcę,
współpracowałam z tymi ludżmi i okazało się że firma ta jest nie wypłacalna.Ostrzegam przed nieuczciwymi dawcami i proszę o pomoc w odebraniu moich pieniędzy jakie są mi winni.Jestem bezsilna.Dlaczego nie ma prawa w Polsce,które wyegzekwuje płatności?

oko 19.05.2004 *.os93.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mógłbyś powiedzieć coś wiecej o tej firmie czym on się zajmuje i za ile kupiłeś licencje
czy podpisywałes jakś umowe
może ci w jakiś sposób pogogę

camelia 19.05.2004 *.pc147.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl

licencja 1 tys ale nie w tym rzecz osobnik ten rozliczył się ze mną,że ja mu zwróciłam towar a on mi nie zapłacił,kupił ode mnie meble i mi nie zapłacił,wogóle jestem wykończona psychicznie,sklep który prowadziłam 4 m-ce pod tym samym szyldem okazał się plajtą,facet obiecywał zyski na czysto ok 2-3 tys na rękę a było tak że ja mysiałam tyle dokładać,to nie miało sensu,największy problem tkwi w tym że nie rozliczył się ze mną i jest mi winien pieniądze

oko 20.05.2004 *.os242.neoplus.adsl.tpnet.pl

a podpisywałaś z nim jakąs umowę
czy wszystko załotwiane było na gębe

camelia 20.05.2004 *.pe102.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl

tak podpisałam umowe franczyzowa w pażdzierniku wtedy tez otworzylam sklep,ktory zamknelam na koniec stycznia.Ale dziwne jest ze mydlo i powidlo wogole nie figuruje w firmach franczyzowych,to chyba jakis oszust?

oko 20.05.2004 *.os242.neoplus.adsl.tpnet.pl

A jaki konkretnie towar oni sprzedają???
A sprawdzałaś chociasz w głównym rejestrze firm czy mają przyznany regon i te sprawy???????????????????????

camelia 22.05.2004 *.pe69.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl

Sprzedaja mydlo na wage oraz kosmetyki,regonu nie sprawdzalam w Glownym rejestrze ale maja nadany

oko 22.05.2004 *.ts23.neoplus.adsl.tpnet.pl

a czemu jesteś tak pewna ze mają nadany???

camelia 23.05.2004 *.pe15.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl

nie jestem pewna ale skoro facet otwiera następne sklepy???Ogólnie jestem wypalona tym problemem...!Nie widzę wyjścia ztego obłędu a pieniędzy jak nie ma tak nie ma.Chyba wynajmę kilku goryli do tej sprawy

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.