Forum: Czy ktoś słyszał o agencji opłatowej Złotówka 1475

MACIEJ 20.05.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Ostatnio znalazłem ulotkę informujacą że niedaleko mnie otworzyła swoją działalność Agencja Opłatowa +Złotówka - coś w stylu Mieszko i Grosika tylko taniej - czy ktoś wie jak się z nimi skontaktować?

oko 20.05.2004 *.os242.neoplus.adsl.tpnet.pl

nic nie syszałem ale wrzuciłem ta nazwę w wyszukiwarkę i mam ich stronę

oko 20.05.2004 *.os242.neoplus.adsl.tpnet.pl

ale ta firma dział tylko na terenie Sanoka
czyli chyba twojego miasta

marek 21.05.2004 *.pa86.warta.sdi.tpnet.pl

Ale to niema znaczenia czy złotówka czy grosik lub mieszko bo ceny sam ustalasz a pieniądze ida przelewem z tych firm i po 3tygodnie ludzie robiąz tego wzgledu awantury

Maciej 21.05.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Oko, czy możesz podać adres tej strony?

oko 21.05.2004 *.os242.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja osobiście bym z nimi nie wchodził w układy
ale jak chesz to masz:
http://zlotowka.esanok.pl/

Maciej 21.05.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Ostatnio otworzyli punkt w Bydgoszczy. dlatego pytam o ta firmę. Dzięki za adres.

Grzegorz 27.05.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Zauważyłem że ta firma rusza szybko do przodu w moim mieście powstały już 3 punkty. Czyżby wyrosła konkurencja dla Grosika i Mieszka. Opłaty mają dużo niższe bo najdroższe są po 1,5 a część jest za darmo. Całkiem nieźle nie!

egnar 28.05.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

nie słuchajcie Grzegorza-opowiada takie bzdury że aż miło.W tym kraju nie ma nic za darmo a tym bardziej w tej firmie.Ta firma jest też u mnie i ma opłaty porównywalne z konkurencją-wiem bo interesuję się tym tematem i zastanawiam nad współpracą.Uważajcie na takich oszustów i agitatorów jak przedmówca!!

Grzegorz 28.05.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Dlaczego ty mnie nazywasz oszustem skoro pisze prawdę. Interesuję się tym tematem juz ponad rok. Powstała agencja złotówka pobiera prowizję od 0 zł do 1,5 zł. Zabudowę ma podobną jak Grosik. I po co głosisz takie hasła skoro każdy może sprawdzić te opłaty choćby wchodząc na stronę internetową tej agencji. Co ty masz chłopie za interes obczerniając mnie. Może jesteś z Grosika lub Mieszka?

egnar 28.05.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

wejdź sobie "chlopie" na ich stronę-prowizję od 1 zł...Więc czy dla ciebie 0zł to to samo 1zł?A może punkt który masz u siebie w mieście sam w celach promocyjnych obniżył prowizję?pomyśl

Grzegorz 28.05.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Tylko że w moim mieście mają podpisane umowy ze spółdzielniami mieszkaniowymi i z telewizją kablową na bezprowizyjne opłaty a Grosik pobiera 1,5zł i tak jest najtaniej.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.