Forum: Skarbonka?? 1478

piotr 24.05.2004 *.komp08.kknjo.univ.gda.pl

Czy ktoś słyszał o takiej firmie??
Coś w stylu Gosika i Mieszka?
pozdr

jo 24.05.2004 *.gl234.internetdsl.tpnet.pl

Tak,słyszałem.To firma z Gdyni.Znam nawet własciciela.

jo 24.05.2004 *.gl234.internetdsl.tpnet.pl

Firma faktycznie dziala podobnie do grosika.Podpisuje umowy z chetnymi.Za każdy przyjety rachunek pobiera od ajenta 25-30 gr.Prz rachunku np.90 gr zarabia sie wiec 70 gr.Ile trzeba przyjac rachunkow by wyjsc na swoje?!

Maciej 26.05.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Zna ktoś może adres internetowy tej firmy???

iwo 26.05.2004 *.gl234.internetdsl.tpnet.pl

W piatkowym dzienniku bałtyckim byl ich anons. I tam podany byl numer kontaktowy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.