Forum: Grosik - Mieszko - Incaso 1475

Maras 31.07.2004 *.car119.neoplus.adsl.tpnet.pl

4
Przeczytałem chyba wszystkie wątki na forum dotyczące tych firm i chciałbym uzyskać jednoznaczna odpowiedz: CZY WARTO PODJĄĆ Z NIMI WSPÓŁPRACĘ??

Streamers 31.07.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Nikt ci nie da pełnej odpowiedźi. Zależy czym dysponujesz, jakie masz plany związane z tego typu punktami. Po przeczytaniu wszystkich wątków powinieneś sam podjąć decyzje. A tak poza tym napisz jak możesz z którą firmą podjałbyś współpracę.

Maras 01.08.2004 *.bzy99.neoplus.adsl.tpnet.pl

4
Tylko, że wątki te nie dały mi pełnych odpowiedzi. Najbardziej skłaniam sie w strone Mieszka ale ciągle nie mam pewności. Podobno na Śląsku coś nie chcą nowych punktów. A Ty już wybrałeś czy też błądzisz? Jak wiesz coś więcej to napisz! Pozdrawiam

Streamers 01.08.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Jeżeli myślisz o Ślasku to Mieszka tam chyba nie otworzysz. Tą część Polski obsługuje Elixir. Sprawdź to www.elixir.com.pl Chyba podpisali umowę o współpracy. Ja myślę o Mieszku.

Maras 02.08.2004 *.caq106.neoplus.adsl.tpnet.pl

4
Akurat myślałem o Górnym Śląsku a ten adres co mi podałeś dotyczy Dolnego Śląska :)).
Musze to przemyśleć, najgorsze jest to, ze jest coraz wiecej takich punktów otwieranych.

michu 02.08.2004 *.cks140.neoplus.adsl.tpnet.pl

Maras, spokojnie Mieszka na Górnym Sląsku otworzysz, kontaktowali się ze mną i nawet przyjechał dyr. na spotkanie

Maras 02.08.2004 *.caq118.neoplus.adsl.tpnet.pl

4
Kurcze to napisz coś więcej, może być na maila. Jak to wszystko wyglądało, jakie warunki itd. No i powiedz czy już działasz z Mieszkiem?? Dzieki za wszelkie informacje :)

artur 02.09.2004 *.hi26.internetdsl.tpnet.pl

9
KASA TUŻ ZA ROGIEM (Angora)
Konkurujemy ceną, dostępnością usługi i miłą obsługą - mówi o tajemnicach biznesowej kuchni Bartłomiej Urbanowicz, właściciel firmy Mieszko, pośredniczącej w płaceniu rachunków. Na stronach tygodnika ANGORA. Gorąco Polecam ! http://www.angora.pl/kod.php

Arkadiusz B. 25.06.2005 *.w3cache2.icm.edu.pl

8
Warto z Grosikiem. Jedyna poważna firma w tej branży.

mimi 26.06.2005 *.212.244.57.36

23
Albo jesteś prezesem grosika albo nie miałeś nigdy doczynienia z tą firmą. To już koniec stary. Teraz wszyscy w tym biznesie modlą się, by jego plajta nie przyszła zbyt szybko, bo nie wiadomo jak zachowa się rynek wobec tych uczciwych. Niestety twego idola już nic nie uratuje - niestety, bo 14 dni przelewania to był standard już w maju.

Arkadiusz B. 26.06.2005 *.w3cache1.icm.edu.pl

8
No i co z ego. Klienci widzą że tu są najniższe prowizje i coś za coś. Wiedzą też że pieniądze zawsze dochodzą, a w razie czego zwrócą odsetki. Niech konkurencja lepiej się podciągnie, bo grosik ich wyprzedzi.

Doświadczona 27.06.2005 *.djy224.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
Widzę że wielce szanowny Przezes Zarządu Mariusz Bieta, jego narzeczona - Wiceprezes Zarządu, jego rodzice - pełnomocnicy Zarządu renomowanej instytucji finansowej Grosik nadal zachowują dobry humor. Tymczasem od grudnia z Grosika wieją kolejni biorcy. Dlaczego?
1. Realizacja płatności klientów przez ponad 1 miesiąc (tak było u mnie)!!!!!
2. Otwieranie konkurencyjnych dla obecnych lokalizacji, które nie spełniają żadnych norm - jak te na zdjęciu, co powoduje zmniejszenie sprzedaży i śmieciowy wizerunek wszystkich punktów.
3. Bałagan w firmie i ciągłe roszady personalne. Zawsze ktoś bardziej kompetentny podpadnie komuś z "rodzinki".
4. Nienawiść i zaciętość: nie ważne, że Grosik nic nie zarobi, ważne aby zniszczyć franczyzobiorcę, który zaczyna zadawać niewygodne pytania.
Skąd wiem, że na tym forum wypisuje się "rodzinka"? Zadowolonych franczyzobiorców Grosika po prostu nie ma :((( Proponuję nowe hasło reklamowe: oskubiemy Cię do ostatniego grosza

Jasiek 28.06.2005 *.NAT-10.euronet.net.pl

35
Adrian B. - ty tylko jedno. Chyba poddalo sie ktos jakies terapii (w grosiku po zaplaceniu rachunku jest spychoterapia), w wyniku ktorej twoje polkule mozgowe ulegaja roszadze proporcjonalnie do roszad w zarzadzie grosika, w wyniku czego majaczysz rowniez na jawie.
Czlowieku - piszac o grosiku i chwalac jego dzialalnosc jednoczensie psujesz mu opinie. A moze jestes wlasnie kims z rodziny Pana Biety i probujesz ostatka sil zdobyc ostatnich klientow? Szkoda mi ciebie - ale coz... do tej pory pojawiaja sie skutki wybuchu w Czarnobylu

Jasiek 28.06.2005 *.NAT-10.euronet.net.pl

35
Sorki - mialo byc Arkadiusz B.

hert 28.06.2005 *.cim131.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jasiu, jak tam Accadia się mniewa?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.