Forum: Jak zostać franchisodawcą 1478

hary 13.08.2004 *.akt223.neoplus.adsl.tpnet.pl

13
Prowadzę dochodową firmę mam koncept rozwoju,zastanawiam się nad franchingiem.Nie wiem jednak jak zabrać się za stworzenie sieci, czy można robić to samemu czy trzeba korzystać z usług jakiejś firmy.Wizuakizację ,księge standardów,www, jestem w stanie wykonać sam, posiadam wzory umów,mam dobrego prawnika.Jak myślicie czy muszę wynająć firmę?

Krzysztof 13.08.2004 *.amh89.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdaje się że nie potrzebujesz żadnej pomocy. Wszystko umiesz zrobić sam ze swoim prawnikiem...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.