Forum: Silesia Park(może redakcja pomoże!) 1475

Wit 18.08.2004 *.213.76.11.123

3
Czy ktoś z Państwa wie jaka firma zajmuje się bądz bedzie sie zajmować wynajmem powierzchni w nowo budowanym centrum handlowym SILESIA PARK w Katowicach?
Z góry dziękuję za informacje!

Maciek 18.08.2004 *.62.233.204.54

To jest węgierska firma - komercjalizacja powierzchni rozpoczęła się w lipcu - jak podasz swój adres e-mail to wyślę ci telefon do osoby która zajmuje się wynajmem powierzchni gastronomicznych.

Wit 18.08.2004 *.213.76.11.123

3
Dzięki za szybką informację!
Mój e-mail: witblock@wp.pl
Pozdrawiam
Witek

Maciek 18.08.2004 *.62.233.204.54

Już ci wysłałem na podany adres

Wit 18.08.2004 *.pi99.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

3
Dzięki za maila.
Wysłałem ci również informację.

Mariusz 19.08.2004 *.bdz233.neoplus.adsl.tpnet.pl

a duze oni te centrum buduja?????

poq 17.09.2004 *.bxh134.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowni Państwo, czy ktoś skłonny jest przdstawić na tym forum przykładowe ceny dzierżawy 1 metra kwadratowego powierzchni lokalu w większych sieciach handlowych i od czego to jest zależne. Z góry serdecznie dziękuje. Mój mail: poq@interia.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.