Forum: Co polecicie w mieścinie do 40 tysięcy ludków ?

27.08.2004
maroonYo
*.internetdsl.tpnet.pl

Co polecicie w mieścinie do 40 tysięcy ludków ?
Coś o niskim nakładzie :)
Pozdrawiam

27.08.2004
Maciek
*.233.204.54

To zależy co konkretnie masz na myśli? Wejście do systemu franchisingowego czy np. organiację swoich urodzin. Myślę że równie istotne przy wyborze sieci jest to co cię intersuje - gastronomia, książki, buty, ubrania czy też damska bielizna .....

27.08.2004
maroonYo
*.internetdsl.tpnet.pl

No wiesz...czy logowałeś się na stronie www.urodziny.info.pl ??? :).Generalnie interesuje mnie sukces .Ale wiadaomo że ludziom się nie przelewa, więc najlepiej się zarabia na tym na czym ludzie mogą oszczędzić , nieprawdaż?

27.08.2004
wypowiedzi: 153
*.chomiczowka.net.pl

No to otwórz Leader Price’a!

27.08.2004
wypowiedzi: 19
*.bialystok.sdi.ptnet.pl

Albo SNC, albo Pan American Pizza, w ogóle poczytaj sobie 3 nr Fran. Info gdzie piszą o tanim handlu. Generalnie najlepiej poczytać sobie katalog systemów - zobacz w czym byś się dobrze czuł, czy mieszkasz w Zakopanem, czy w Giżycku - dużo zależy też od specyfiki miasta.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.