Forum: cafe nescafe prosze o opinię biorców 1478

soulz 31.08.2004 *.213.25.91.131

witam.
może ktoś prowadzi kawiarnię nescafe? prosiłbym o opinię na temat zwrotu inwestycji, jak idzie biznes? zastanawiam się nad otwarciem kawiarni, ale muszę się zadłużyć porządnie.

pozdrawiam.

cooll 22.09.2004 *.slupsk-Telbank-1.slp.vectranet.pl

17
Witam,
rok temu pracowalem w miasteczku Happy Events, ktore byly rozmieszczone na samej plazy. Tam znajdowaly sie takie kawiarenki nescafe. Z tego co wiem, to wiecznie wlasciciele narzekali, ze maja niskie obroty, ale jak to bylo w rzeczywistosci tego nie wiem naprawde. Oprocz napojow typu kawa, byly serwone napoje z marki coca cola, oraz lody nestle.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.