Forum: Coca-Cola Poland Services i franchising 1483

ashik666 14.09.2004 *.W3Cache.elektron.com.pl

3
Znalazłem na stronie http://www.biznespolska.pl/firmy/company.php?companyID=424&search%5BbranchID%5D=SIECIFRANC
ze coca-cola takze prowadzi działalnosc jako franszyzodawca.
Czy wiecie coś na ten temat?

Redakcja 14.09.2004 *.www.profitsystem.pl

262
W jednej publikacjacji z początku lat 90-tych Coca-cola jest błędnie wymieniona jako franczyzodawca. Błąd ten pojawił się z powodu nie właściwego rozróżnienia pojęcia licencji i franchisingu. Coco-cola udziela licencji na produkcję ich napojów, a nie franczyzę (polecamy artykuł: Franchising a inne formy organizacyjne). Potem tą błedną informację wiele osób bez zastanowienia przepisywało...

ashik666 14.09.2004 *.W3Cache.elektron.com.pl

3
To wyjaśnia całą sprawę.
dzięki.

Pozdrowienia

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.