Forum: Jak to jest z STS-em ???? 1475

hera 14.09.2004 *.bnk126.neoplus.adsl.tpnet.pl

Może ktoś wie jakl to jest z siecią zakładów piłkarskich STS bo z tego co ja wiem to oni tylko szukają frajerów na wynajem,a nie biorców ale może sie myle????Jak wiecie coś więcej to prosze o odpowiec.

iwona 17.09.2004 *.gl234.internetdsl.tpnet.pl

48
Prowadziłam kiedys TOTOMIX.Chciałam podpisać umowe z STS-em, bo z TOTOMIX-em zaczeło sie dziać kiepsko.STS prosperuje całkiem dobrze.Zasada jest prosta.Wynajmują od kogoś lokal. sami go wyposazaja.Dają ludzi i potem tylko pilnuja.Sa bardzo wymagający.Czas pracy pracownika -normalny.Niestety niezbyt dobrze placa.Ale ogólnie-nie słyszałam by oszukiwali.Moze ktos sie naciął.Z ludzmi bywa roznie.

krystian 07.12.2004 *.host210-185.crowley.pl

3
Witaj Iwono, zastanawiam sie nad otwarcie punktu Toto-mix, dreczy mnie jednak wiele pytan, jesli nie jet to dla Ciebie problem to prosze o kontakt meilowy. krystiamusz@wp.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.