Forum: Damskie torebki

02.10.2004
Rafal
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,
mam w ofercie wspaniale damskie torebki plus inne dodatki (import): swietne wzornictwo, wpadajaca w ucho marka. Zainteresowani towarem prosze o podanie namiarow na forum. W gre wchodza jedynie butiki/sieci z ekskluzywna odzieza (lub pokrewne) dla kobiet w wieku 20-35 lat w miastach powyzej 100 tys. Podanie strony www wskazane. Skontaktuje sie tylko z wybranymi firmami. Pozdrawiam,
Rafal

02.10.2004
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ty sobie chyba koleś żarty robisz!!!
Wątpie czy bedziesz miła z czego wybierać
Człowieku tu jest forum i portal poświecony franczyzie a nie ułatwia kontaków biznesowych
P.S Watpie czy ty się zajmujesz biznesem że masz jakieś tandety z importu (niech zgadne CHINY) to wiesz co sobie możesz z nimi zrobić
To nie czasy zamieszchłej komuny ze jak masz towar to go sprzedasz

02.10.2004
Rafal
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dziekuje za uswiadomienie i rozszerzenie horyzontow. Skad tyle zlosci i nienawisci? Coz, jezeli wszyscy przedsiebiorcy udzielajacy sie na tym forum maja podobne podejscie do ludzi i biznesu (a moze byznesu)to zycze sukcesow. Wiem, ze jest to portal na temat franchisingu ale oprocz pytan w stylu "co sadzicie o firmie x" lub "mam 50 tys., co robic" mozna rozszerzyc jego formule w celu wlasnie nawiazywania nowych kontaktow. Jezeli inni maja jednak podobne podejscie jak kolega to mozna temat uwazac za zamkniety.
Pozdrawiam,
Rafal

10.11.2004
Aneta
*.internetdsl.tpnet.pl

Do p.Rafała, jestem zainteresowana Pana ofertą, mam już swoje sklepy szukam i ciekawych towarów, czekam na kontakt atena333@wp.pl

10.11.2004
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Anetko twój sklep musi miec strone www
a kolega kontaktuje sie z wybranymi a przebierac moze jak w ulegałkach
takze małe szanse

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.